1. 1.
    Sanırım istanbul'a yakında uzaylılar inecek. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında iki tane A üç tane de B gördüm. Bence bu bir işaret. Signs filminde de tarlalara garip şekiller çiziyorlardı. Bu sefer tarla bulamamışlar.
    10 ... anna marya
  2. 2.
    Aynen ben de gördüm onlardan! Ne ki gerçekten bu harfler?
    8 ... ne bakiyon lann
  3. 3.
    Merak had safhada. Neler oluyor arkadaşlar? Korkalim mi? Ben de trafikteyken karsilastim bakıştık bir süre sonra dedim ki oruç basima mi vurdu?
    5 ... olm isine baksana
  4. 4.
    Olm bu gün bizim mahallenin bebeleri sokakta maç yapmak için kale kurarken taş yerine koca koca harfler kullndılar. Ne bu harfler diye sordum bilmiyoruz abi sokakta bulduk dediler. Hayırdır abi birileri bize mesaj mı vermek istiyor. Bilen varsa bi uyandırsın çok rica ediyorum.
    3 ... ne yiyek lan
  5. 5.
    Bir takim keyifli, neşeli harfler. Bende gördüm. Sanirim şanlıyim ben de. Baya da şekilli filanlar, nereye koysan olur cinsinden yani
    4 ... foreinstars
  6. 6.
    Tek bir noktada olsa derim ki! Bi yerin tasinmasi filan ama her yerdeler?
    5 ... pappautte
  7. 7.
    Kızılay'da yürürken ben de devasa bir B harfiyle karşılaştım. Adım Burak olduğundan kız arkadaşımın bana bir sürpriz yaptığını düşündüm. Ancak, sanırım öyle bir durum söz konusu değil. Mevzu açıklanana kadar merak içinde kalacağız demek ki.
    5 ... silentt ay kill yu
  8. 8.
    istanbul'un her köşesinde, kıyıda köşede bu dev harflerden var. Ancak, sebebi ne kimse bilmiyor. Harflerin bir anlamı olduğu aşikar. Bazı gençler sırf kendi ve sevgililerinin baş harfleri diye alıp götürme planları yapıyor harfleri. Kim koyduysa şimdiden uyarayım dedim.
    4 ... davaroludavar
  9. 9.
    N, K ve G harflerini gördüm. Sesli harfe denk gelmedim. Acaba bu harfleri istanbul ve ankara sokaklarına koyanlar yaklaşık 20 milyon insanla bir çeşit Çarkıfelek oyunu mu oynuyor? Çıkar yakında işin aslı.
    ... evlere senlikk
  10. 10.
    Ben denk gelmedim tüm gün boyunca istanbul'u geziyorum alla alla doğruysa altında yatan bi ilginçlik var.
    4 ... cikin massakka