1. 1.
    ağrı belediye başkanı savcı sayan ın bir tespiti. kendisi önemli birisi bu tespit dikkate alınmalı. şahsen ben ikna oldum.

https://tr.sputniknews.co...tanbul-ankara-secim-hile/
    3 -6 ... tklmn
  2. 2.
    istanbul ve ankara seçimlerin de hile var
    10 -1 ... merveyitavla11
  3. 3.
    (bkz: savcı sayan kim lan)

linke tıkladım ve şu anda ibret alıyorum. allahım sen çok yücesin şükürler olsun. amin.
    8 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    "ben bu işlerde uzman bir kardeşinizim. Ben şunu söylüyorum. istanbul ve Ankara seçimlerinde yüzde yüz hile var.Bakın yüzde yüz diyorum, hiç ihtimalsiz"

hile konusunda uzman olduğunu söylüyor. ben de tatmin oldum.
    5 -1 ... berk
  5. 5.
    de'yi ayrı yazmayı bilmeyen kişi beyanı.
    2 ... merveyitavla11
  6. 6.
    sevgilisini milletvekili yapan baykal'ın bu ülkeye hediyesidir Savcı sayan denilen feodal aşiret reisi.

bu feodal artık baykal'ın yanından ayrılmaz hep bir makam kapmaya çalışır ama yetenek olmadığından dışlanırdı en sonunda bu artık layığını buldu akp belediyesinde başkan oldu.

ağrı'daki seçimler asker polis yığması ile ve çoğu köy ve beldede oy katakullisi ile kazanılmıştır. aynı şırnak gibi.

en fazla 1 sene sonra ağrı'da devlet desteği omadan maaş bile ödeyemez .
    olay bu.

akp'yi başımız a bela eden baykal'IN SON iCRAATI DA BU.
    5 -1 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    Cahil kesim yorumudur , görmediğiniz içinde bulunmadığınız durumlar hakkında spekülatif haberler dinleyerek yorum yapmaktan vazgeçilmelidir.
    2 ... sosyalb
  8. 8.
    pek muhterem deniz baykalın chp’nin yıllarca nasıl içine ettiğinin somut örneğidir..

o mehmet sevigenler fln ıyy..

çapsız ve rantçı tipler..
    2 ... artificialhuman
  9. 9.
    Sayan dediyse kesin dogrudur....
    2 ... otisabim
  10. 10.
    Sen ne diyorsun o gece gökten 2 bin melek indi her şeyi değiştirdi. O kadar da dedik en az % 10 fark olsun. Becerememişler naparsın.
    2 ... nothingmust