1. 1.
    tasarruf tedbirleri doğrultusunda dekore edilen istanbul valilik binasının has odası;
    istanbul valilik binası göz kanatan dekorasyonu

hayır şu odada otururken etrafa bakmak sizi yormuyor mu?
    ben 5 saniye baktım yoruldum.

bu da 300 milyar euro cari fazla veren almanya'nın başbakanının ofisi;
    angela merkel in makam odası

Not: istanbul valilik binası tarihi bab-ı ali binasıdır.
    34 -7 ... tengir budun
  2. 2.
    bu ülkede tasarruf tedbiri yalnızca vatandaşa uygulanır.
    9 -1 ... flat head
  3. 3.
    bir de şöyle kulak kanatan açıklamalar vardı hey gidi günler ne güzel günlermiş be .

https://video.uludagsozluk.com/v/ona-buna-zam-155555/

3 -6 ... tiamat
  4. 4.
    boşuna parçalamayın kendinizi .

bu millet iki eli kanda olsa solculara komunistlere kafirlere oy vermez .

sarhoşlara zaten bir daha vermez . o devirler kapandı artık herkes ifşa oldu . teknoloji geldi böyle oldu .

%65 i muhafazakar bir ülke de sizin ne işiniz var seçimler de onuda anlamış değilim .

gerekli olan oran %50+1 olduğunu bile bile üstelik .

ulan ne güldüm ya sabah sabah .
    4 -16 ... tiamat
  5. 5.
    Resmine bakinca bile retina kanseri olmaya sebebiyet verebilecek dekorasyondur. Oda icerisinde nasil bir dimenziyonda oldugunuzu anlamaya calisirken is yapmaniza engel olabilecek niteliklere sahiptir.

Hali üzerinde dikilirken; duvarda uzanuyormus hissi verir. Koltukta otururken; “yanlislikla ahizeye mi oturdum acaba?“ diye sorgulatir.
    5 -2 ... kultursuz dinazor
  6. 6.
    bunlar daha başlangıç.
    vatandaş tasarruf tedbirleri doğrultusunda s2ldikçe, bu gibi yerlerin dekorasyonları daha da artacaktır.
    yeter ki biz halimize şükredelim ve zenginin rahatı bozulmasın.
    gerçek kapitalizm pardon demokrası düzeni bu.

tanım : 1800ler osmanlı görgüsüzlüğünde yapılmış lale devri kalıntısı dekorasyondur.
    1 ... biliraver
  7. 7.
    aha işte. yeni geldi az beyinli. biz burada vatandaş aç diyoruz adam hala seçim diyor. kaldı ki vali seçimle gelen bir mülki idare amiri değil adam bunun bile farkında değil safi trollük safi yalama...
    9 ... flat head
  8. 8.
    Kendilerini paşa zannedenlerin yaptirdiklari sacmaliktir. eee boyle hukumetin baskanina boyle vali.
    3 ... nasreddin hodja
  9. 9.
    gösteriş ve israfın gözleri kanatan dekorasyonudur. benim tek bir kuruşum ile gösteriş yapan kim var ise haram, zehir ve zıkkım olsun.
    3 -1 ... lagavulinvebazlama
  10. 10.
    araya birkaç tanede duşakabinoğulları askeri ekleneymiş tam olurmuş dedirten dekorasyondur.

istanbul valilik binası göz kanatan dekorasyonu
    6 -1 ... mel mel bakan gibson