1. .
  - abi derin devlettir diyorsun
  * hee
  - senin börekte pudra $ekeri olacak mıydı?
  3 -2 ... ceviz agaci
 2. .
  saçmalıktır. az bile anlatılabilmiştir. dünyanın her yerinde bulabileceğiniz herşeyi bulabilirsiniz işin garibi dünyanın hiçbir yerinde bulamayacaklarınızıda bulursunuz.
  ... aksak tirtil
 3. .
  nedir bu istanbul? sonuçta ülkemizin bir şehri değil midir? neden haberler hep istanbul'u verir, insanlar hep istanbul'dan bahseder, taşı toprağı altın olduğu için midir? o yüzden midir ki istanbul'un her yanı kazı alanıdır? belediye bu altını mı aramaktadır? böyle çarpık yapılaşmış, aşırı göç almış, her türden insanın bulunduğu, gezerken cüzdanını sürekli kontrol etmek zorunda kaldığın bir şehrin ne gibi bir özelliği vardır da abartılmaktadır? sadece coğrafi konumu dolayısıyla bir şehrin bu kadar abartılmasına gerek var mıdır?
  -1 ... yett
 4. .
  sıradan bir ankaralı bok atması.
  1 -1 ... avedis
 5. .
  istanbuldaki ambiyans başka ilde varsa orası da abartılsın da istanbulun yanına abartılacak bi yer daha eklensin. şehir belki o zaman bu kadar göç almaz. hakaten ya niye böyle göç alıyo bu şehir acaba?
  ... zenobia
 6. .
  abartılmayı hak eden güzelliklerdendir zaten. bunu göremeyenler kusura bakmasınlar ama gözlerini ve ruhlarını bir kontrolden geçirsinler.
  ... veshtitza
 7. .
  life style TV tarafindan dunyanin en guzel ilk 15 sehri icinde yer almaktadir. guzelligi, tarihi zenginligi, dogal yapisi abarti degildir. tek yanlisi uzerinde yasayan insanlaridir. carpik bir yerlesim mevcuttur.
  ... totiman