bugün

tartışmasız bağcılardır 2012 yılı sayımlarında 780 bin nufusuyla türkiyenin %1 ine tekabül etmektedir

(bkz: nerede çokluk orada bokluk)

bağcılarda özellikle güneşli yavuz demirkapı mahallelerinde tek gezilmemesi gerekiyor

ağırlıklı suçlar;

torbacılık
hırsızlık
gasp
silahlı kavgalar

ve pozitif bir pkk ülkücü kavgasınada çok müsaittir bir çok kezde olmuştur ideolojik kavgaların patlak vereceği en büyük semtlerden biridir.
esenler.
okmeydanı ve civarı, gotunuzu keserler valla...
Tarlabaşı, hacıhüsrev, kulaksız.

Ama artık bitirdiler, kentsel dönüşümle.
sorusu: sultanbeyli nedir?
başıbüyük'tür.
Nişantaşı Çocuğuyuz bize ters olmaz. Ayık olun.
(bkz: diz iz fikirtepee)
sultangazi kekelerini görün birde.
en tehlikeli semttir. Tehlike ıle öwünen ergen testi.
Ümraniyedir.
(bkz: samsun)
fikirtepe ve tarlabaşı.
şüphesiz gazi mahallesi başta gelir

Texas mübarek.
bahcelievler kesin..
bağcılardır ve civarlarındakilerdir.

ayrıca (bkz: esenyurt)
Bağcılar - güngören karabayır taraflarıdır. Bağcılarda oturduğum icin biliyorum. Neyseki bağcıların iyi yerindeyim.
başıbüyük, fikirtepe, kaynarca.
kemalistlerin yoğun olduğu şişli beşiktaş kadıköy civarları. evet.
(bkz: fikirtepe çocuğuyuz ulan biz)

edit: filmden alıntıladım lan fikirtepeli filan değilim! türkiye'nin güneyinde bi yerlerde gayet nezih bi şehrin çocuğuyum ben. ne eksiye boğuyonuz amk!
ak-saray'dır.
fikirtepe tehlikeli bir semt gibi görülse de eskisi kadar korkulacak bir yer değildir. bunu son iki senede fikirtepe'de gece vakti cirit atmış biri olarak söylüyorum, tırstıran birkaç tip görsem de başıma çok şükür feci bir olay gelmedi. bence bağcılar (her ne kadar semt değil ilçe olsa da) içlerinde en tehlikelisi. oradaki gerilimi başka bir ilçe ya da semtte hissetmeniz pek mümkün gelmiyor bana.
tabii ki de gülsuyu. adeta bir teksas. orada bir anadolu lisesinde okuyordum, ki orada yalnızca bir tane anadolu lisesi vardı, her vakit faşiklerle baş başa idik. okulu basmayan polis aracı kalmamıştı. hayatımda ilk defa akrep, cop, elektrik veren kıçıkırık alet, sivil polis ve buna benzer şeyleri, lise hayatımda görmüştüm.
samandıra
gülsuyu
gaziosmanpaşa
avcılar.
Zeytinburnu- bakirköy.
güncel Önemli Başlıklar