bugün

istanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, istanbul'da 3 bin 365 caminin olduğunu belirterek, “istanbul'da en azından 10 bin tane daha camiye ihtiyaç duyulduğunu düşünüyorum” dedi.

http://www.hurriyet.com.t...iye-ihtiyaci-var-40596925
yetmez 20 bin daha yapılmalı. yoksa depremler oluyor. Şehrin + inanç pointi artmalı
(bkz: siker misin sabaha mı bırakırsın)
(bkz: tabi lan manyak mısın)

her sokağa bir cami olsun, tanıdıklar cemaat kursun.

bilim, sanat gibi şeytan işlerinden uzak durun mümin kardeşlerim.
adım başı var zaten nasıl o kadarmış anlamak mümkün değil.
allah aşkına benim semte de 5-6 tane bar açsınlar.
bi bara gitmek için 30km yol yapıyorum.

söz camiye de gelcem.
sayın müftünün çığlığına kulak verin lütfen.

http://www.youtube.com/watch?v=lhj_2REsTDo
evlerimizi yıkıp yerine cami yapmamızı gerektiren uygulama. hem allah'ın evinde kalmış oluruz ne güzel.

üff yeter bıktık bu müslümanlardan bee.
bence de her mümine bir cami yapılmalı,hatta doğmamış çocukların camlleri de şimdiden yapılmalı ki doğduklarında camisiz kalmasınlar,hatta ve hatta 1 adım ileri gidiyorum,sokaktaki müslüman her kedi içinde cami yapılmalı,müslüman olmayan kediler mart ayını beklemeden egzosuna sik tıkamak suretiyle müslüman yapılmalı.

hayri gülle ile 2017'ye güle güle amk.
parasını cebinden ödeyeceksen 20.000 de olabilir.

bir de akabelileri bunu duymasın

tavuk kümesi kadar boş yer bulsa reşidanş dikiyorlar.
(bkz: her eve bir cami projesi)
cemaat sayısı 5-10 kişiyi geçemeyen camilerle dolu istanbul.
Kardeşim muhafazakarlar bile istemiyor artık bunu. Dinin adını kullanmaktan vazgeçinde birilerini daha zengin etmemiz gerek deyin bari.
camiiler cuma namazı dışında dolmuyor. isterlerse 100 bin tane yapsınlar. daha fazlasına ihtiyaç yok.
cuma hariç camileri dolduramıyorsun. sen önce elindeki camileri doldur sonra eksikleri tamamlarız. zaten o parayı da cuma çıkışından topluyorsunuz.
o kadar camiye ihtiyaç varsa bir o kadar da okul ve sağlık merkezine ihtiyaç vardır. hem de atanamayan öğretmenler iş yapar.
israfın, duyarsızlığın, saçmalığın daniskasıdır.

Istanbul' a, 10 bin camii daha yapılsın, ama köylere sağlık ocağı yapılmasın, ilçelerde uzman doktor olmasın, çoluk çocuk taşımalı sistemle, köyünden beş km ötedeki ilkokula gitsin, karda sümüğünü çeke çeke.
Atanan öğrencinin, hemşirenin, lojmanı olmasın, ahırda uyusun, açlıktan bebekler ölsün, fakirlikten çicuklar okuyamasın, işsiz baba, kızına lollipop alamadı diye intihar etsin, harcını yatıramadığı için genç, üniversitesini bıraksın, iki damla yağmurda, kentleri sel alsın, musluklardan temiz su akmasın, ama siz, on bin tane daha camii yapın öylemi!
Din bu değil, ibadet hiç değil!
lan olum, huni mi taktıracaksınız artık bu millete?!
Ohaa beee!
Nerde benim tansiyon ilacım?!?!
mekan temiz olduktan sonra her yerde ibadet yapılabileceğini.... ancak cahilliğin ve hastalığın tedavisinin her yerde olamayacağını biri anlata bilir mi müftüye? tabi bunu düşünürken amacı ibadetse... değilse nefesinizi boşa harcamayın.
istanbuldaki camilerin hepsi yıkılmalıdır. heriflerin din çekmekten beyni sulanmış.
makarnanın yan etkilerinin artık ortaya çıktığının ispatıdır. evde namaz kılınca sayılmıyor muymuş ?
Şunu diyen adama sim city oynatın. 30 dkda şehir yıkılmazsa başka bir şey bilmiyorum.
istanbulun 10000 okula hastahaneye kütüphaneye ihtiyacı yok camiiye ihtiyacı var ha olum ozaman diyanet niye ordudan çok para alıyor emenike.

Herhangi bir camiye herhangi bir vakitte gidin imam iki kişilik cemate namaz kıldırır bir cuma namazında dolar onda da millet farzı kılıp kaçıyor.
yuvarlak hesap 50 bin yapılırsa daha hayırlı olacak eylemdir. ulen 30 senedir mahallede aynı camiye son 8 senedir de iş yerimin oradaki camiye gidiyorum bazı cuma namazları ve bayram namazları bir de deprem sabahı haricinde full dolu olduğunu hiç görmedim. diğer camilerde aynı şekilde. cami yapılmasın demez kimse ancak önce mevcut olanların dolması sağlanmalı. bu da bunların yaptığı gibi göstermelik müslümanlık ile örnek olarak sağlanamaz..
her kilometrede bir camii yapılmalıdır. zira Bir gün istanbul halkının tamamı cuma namazı kılmak istese buna imkan yoktur maalesef. gerekirse 10 bin den de fazla olmalıdır, zira ibadet herşeyden ehemmiyetlidir.
Diyanet işleri doymadı. Toprak doyursun gözünüzü efendiler.