bugün

2009 da silivri yi sel aldığında kadir topbaş neredeymiş açın bir bakın bakalım. Ülkede bile değildi sayın başkan.
Görevde olanlarıda gördük.
Sel allah'ın bir takdiridir deyip işin içinden sıyrilanlarda vardı. Ahahaha.
81 milyonun cumhurbaşkanı tarafından söylenmiştir. ekrem imamoğlunun da cumhurbaşkanı yani. işte bu yüzden cumhurbaşkanı yani devletin başı tarafsız olmalı, olabilmeli. sen cumhurbaşkanını aynı zamanda bir siyasi partinin başı yaparsan çıkar böyle herkesin önünde laf atar. bizim devlet geleneklerimize göre ki aslında tüm devletlerde böyledir ; sen o adamın amiri isen çağırırsın uyarırsın. sen onun amirisin çünkü çıkıp böyle halka şikayet etmezsin..

şu eleştirileri bir kez olsun kendi partisinin belediye başkanı olup eşini dostunu zengin edenlere, makam odasına harem kuranlara/saunalar yaptıranlara, oturdukları koltuklar bile altın kaplama olanlara da yapsa keşke. daha geçen sene veya ondan önceki sene gene aynı sel oldu istanbulda. sabah işe gidemedik sahil komple göle dönmüştü. ben hiç görmedim haldır huldur suları yok etmeye çalışan belediye ekiplerini vs ? 2 gün boyunca o sular oralarda kaldı trafik felç oldu videolarını çekmiştim duruyor hala. o zaman neden kimse çıkıp böyle şeyler söylemedi belediye başkanlarına.
Çok yorulmuştur belki. Ihtiyacı varmış demek ki demek isterdim. Son zamanlar da hic haber izlemedim. Eger ki bu kadar zaman tatil deyse olmadi. Zaten gözler üstünde. Ne çalıştı da yoruldu. Herşey çok güzel olacak ti hani. Hani hepimiz coşmuştuk neredeyse cumhurbaşkanı yapacaktık. Olmadi yakışmadı. Hakkı yendiğini düşündüğümüz zaman herkes onu destekledi. O da artık takimi giyip yaz kış demeden işinin başına geçmelidir.
Öyle cumhurbaşkanına böyle belediye başkanı. .
Memleketin, ordunun, rejimin, değerlerin, askeriyenin anansını s... Ten, fetoya ne istese vermeye yetişmekten, pkk için davul zurna ayarlamaktan vakit bulamamışsındır, ondandır.
1994 yılından beri anca ranta çalışan beyfendi ve zihniyetinin hazeyanı ulan o şehri o hale getirenler şimdi nerede?
güncel Önemli Başlıklar