1. 1.
  dünyanın sayılı sorunlu trafiklerinden biridir. sık sık takılmasıyla, bitmeyen yol çalışmalarıyla, trafik tabelalarının eksiklikleriyle, içinde trafik canavarı saklı sürücüleriyle insanı araba kullanmaktan bezdiren ve otobüse binmeye yönlendiren yorucu trafiktir.
  2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  beceriksiz belediye başkanlarının, birbirleriyle koordineli çalışmayan kamu kuruluşlarının, birbirlerine rant kapısı açmaktan zevk alan ağa babalarının sonucunda geçmişten beri süre gelen ve yıllarca devam edecek sorun.
  Olaya sadece trafik gözüyle bakılmamalıdır. işin yol açtığı ekonomik boyut, sokaklara dökülen trilyonlar, eskiyen arabalar, bozulan ruh sağlıkları, " saat 5 yaa, şimdi trafiğe kaldık" lafının lügatımıza girmesi, yolu rahatlatmak için yapılan inşaatların yıllarca sürmesi ve yapıldıktan bir yıl sonra bakıma alınması gibi yüzlerce yan sorunu vardır.
  3 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  herhangi bir plan program dahilinde genişletme yapıldığına inanmıyordum ancak geçenlerde tvlerde kadir topbaş'ı görmüş ve açıklamalarını dinlemiş biri olarak projelerini begensem de o kadar parayı nerden cıkartıcaksın da düzelteceksin şu zıkkımı dediğim zıkkım.
  1 ... yildirimbjk
 4. 4.
  bazı günler, sabahları açık olan, akşam iş çıkışlarında hava durumuna göre hele de yağmur olunca sanki arabaların gökten zembille inip , bir araya geldiği kargaşa bütünü...
  1 ... yuzunudokmekucukkiz
 5. 5.
  her sabah murat kazanasmaz a küfürlerle eşlik etmemize neden olan şeydir.
  1 ... rommel
 6. 6.
  sol ayağımının debriyaja basmaktan uyuşmasına sebep olan megaköy şehri-istanbul un en büyük sorunu.
  2 ... kirmizi baslikli kiz
 7. 7.
  istnabulluya yapılan çin işkencesi *
  2 ... t square
 8. 8.
  kaos
  1 ... stanger
 9. 9.
  eğer 3 ya da 4 kişi ile çıkılırsa, okey takımının arabada bulundurulması şart olan trafiktir.
  2 ... legend of the stranger
 10. 10.
  sadece arabaları değil, bundan böyle yayaları da hedef almış trafik. dağ taş araba oldu, kaldırımın tepesine kamyon park ediyor herif, yürüyemiyorsun, geçemiyorsun...
  1 ... drunkenstein