1. 1.
    istanbul metrosunda bir kadın, başörtülü kadınlara "Kara Fatma" diyerek hakaret ettikten sonra saldırdı.
    Ortalığın bir anda karıştığı görüntülerde başörtülü genç bir kız, "Polis istiyorum, polis çağırın" diye bağırdı.

https://m.haberler.com/me...-hakaret-12719280-haberi/
    2 -5 ... lenova
  2. 1.
    (#42555926)

sırf başörtüsü takmayan kadınları zan altinda birakmak için, magduriyet yaratmak için türbanlı bir eskortun başörtüsunu çıkarıp saldırı yapmasidir.
    4 -5 ... la gazoza
  3. 3.
    Gelinen durum çok vahim. Hoşgörü, saygı, birlik olma duygularımızı tamamiyle kaybetmiş durumdayız.
    4 -1 ... lara croftt
  4. 4.
    Zamanlama manidar.
    1 -1 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Ben mini etek giyiyorum diye kimse bana kaşar diyemez, buna hakkı olmadığı gibi kimse de başörtülü kadına kara Fatma diyemez.

Bu kadın benim anneme kara Fatma deseydi mesela, ben o kadının ağzı ile burnunun yerini çok güzel değiştirirdim.
    3 -2 ... winxperisi
  6. 6.
    bu ekip kimlerden oluşuyorsa, bu işleri bıraksınlar. Son 50 yılın bütün yaralarını potpori yaptılar 2 yıl içinde. Bir insan sürekli yarasını kaşırsa o yara mutlak kanar. Üç kuruş paraya köpeklik etmesinler.
    2 -1 ... huzursuz adam
  7. 7.
    içinde hainlik olan bir kadının yaptığı yanlış harekettir.
    ... es ses
  8. 8.
    kavgalarda olur böyle şeyler. hiç gördünüz mü kavga esnasında orospu diyen bir kadının aha orospu dedi diye haber olduğunu? ya da şerefsiz ya da ana bacı küfretmiş birisinin haberini? göremezsiniz çünkü istismar etmek için popüler olan konu bu ama artık modası geçti, bırakın bu işleri.
    1 -2 ... anotheeer
  9. 9.
    Sikin birbirinizi göte para vermeyin.
    1 -2 ... enkidu1986
  10. 10.
    (bkz: sol çomar)
    ... itoglu yourself