bugün

metroda haklı olarak soma olaylarına isyan eden vatandaşa "yeter artık sus, benim başbakanım o sıkıntı yok" diyebilecek kadar sığ olan vatandaştır. muhtemelen ölen işçiler arasında yakını olmayan ve o işçilerden çıkan kömürle kandırıldığı gün gibi belli olan başka bir kukladır.

yazık böyle insanlar yüzünden bu haldeyiz...

http://www.youtube.com/watch?v=ARvTS933dzE
beyinsizdir.
akıllı vatansever yurttaştır...
hacı gel gazi otobüsünde söyle bakalım aynı şeyleri, adamın götünü keserler kamil götünü.
işin komik tarafı bir allah ın kulunun da çıkıp destek vermediği vatandaştır. halkımız iyice sindirilmiş işte anasını satıyım...
Chpli saldirgan faşistlerin canindan bezdirdiği vatandaştır.
faşodur.

ben vermek onun ağzına yaprak.
şerefini silktiğim totoşu.
sağduyulu bir kardeşimiz..

beyinsiz mottolara meydan bırakmamış.

helal olsun.
Akpnin taseronu oldugu bir ocakta olan facia icin kader diyen bir adamı savunan insanlar açık net kalpsizdir ama herkesin kendi gorusu kardesim.
koyun değil koyandır, o laflar öyle bir giriyor ki bazılarına ôyle bir batıyor ki , öyle rahatsiz ediyor ki o beyinsizleri ...
akp muhalefetinin de, akpliler gibi hiçbir halta tahammülü olmadığını gösteren olay.

bunlar başa geldiğinde aynı akpliler gibi partilerinin her haltını savunacak, sağda solda terör estireceklerdir. şurada edilen hakaretlerden de anlaşılıyor bunlar.

çünkü ülke iklimi böyle. içimizde milyonlarca tayyip erdoğan var. kimi sol cenahta, kimi mütedeyyin kesim arasında.
başbakanıyla aynı madene girer inşallah dediğim vatandaştır.çok güvenlikli yerlerdir malum bi gezsinler başbakanıyla.yer altı zenginliklerimizi görsünler felan.
sözlüğü her zamanki gibi ikiye bölmüş olmasını bir yana bıraktım, hükümetten destek görmüş olma ihtimali yüksek olan bu vatandaşa söylenenler için "saçma salak" şeklinde açıklama yapan yazarların kendilerini aşarak karşıya laf çarpmaya çalıştıklarını da gördüğümüz vatandaştır.

gerçek salaklık, ülkesini yabancı sermayeye satan, polislerine zulmettiren, katleden ve sakatlayan, ana avrat küfreden, milletten gelen vergileri kaçırıp sağda solda saklayan vs. insanları hala başta tutmaktır.

bunları eleştirenler sadece chp değildir, ülkenin kalan %55 idir bunu da unutmamak lazım...