1. 1.
    metroda haklı olarak soma olaylarına isyan eden vatandaşa "yeter artık sus, benim başbakanım o sıkıntı yok" diyebilecek kadar sığ olan vatandaştır. muhtemelen ölen işçiler arasında yakını olmayan ve o işçilerden çıkan kömürle kandırıldığı gün gibi belli olan başka bir kukladır.

yazık böyle insanlar yüzünden bu haldeyiz...

https://video.uludagsozluk.com/v/istanbul-metrosunda-başbakanı-savunan-vatandaş-115968/

8 -5 ... caraskal
  2. 2.
    beyinsizdir.
    6 -1 ... onurcaq2000
  3. 3.
    akıllı vatansever yurttaştır...
    -15 ... azrail34
  4. 4.
    hacı gel gazi otobüsünde söyle bakalım aynı şeyleri, adamın götünü keserler kamil götünü.
    3 ... di anforgivin
  5. 5.
    işin komik tarafı bir allah ın kulunun da çıkıp destek vermediği vatandaştır. halkımız iyice sindirilmiş işte anasını satıyım...
    2 ... caraskal
  6. 6.
    Chpli saldirgan faşistlerin canindan bezdirdiği vatandaştır.
    1 -8 ... kirmiziprezevatifliadam
  7. 7.
    şiveden anladığım kadarıyla karadenizlidir. tanım olsun diye yazıyorum. karadenizli akdenizli farkı yok.

toplum içinde görüşlerini söyleyen biri (başta ne dediğini bilmiyorum ama bi şeyler söylediği kesin başbakanı eleştirenin) tepki görmeye hazır olmalı. herkes seninle aynı şeyi düşünmüyor olabilir. herkesin içinde görüş belirtme özgürlüğün var ama bir başkasının da sana tepki gösterme özgürlüğü var. bunu unutmayacaksın.

ölenler arasında yakınının olmadığının, kömür aldığının söylenmesi falan bunlar saçma salak şeyler. o zaman başbakanı eleştiren de chp'den para aldı diyelim. oldu mu? olmadı.
    2 -5 ... metro
  8. 8.
    faşodur.

ben vermek onun ağzına yaprak.
    şerefini silktiğim totoşu.
    1 ... sosyalistkamyoncu
  9. 9.
    sağduyulu bir kardeşimiz..

beyinsiz mottolara meydan bırakmamış.

helal olsun.
    -9 ... mehmedayaz
  10. 10.
    Kafasızdır ama hiçbir şey yapılamayacak vatandaştır, bir tane söyle ağzına geciremezsin ne de olsa burası Özür bir ülke(!)
    1 -1 ... sufferinq