1. 1.
  15 ağustos 2009 günü, büyük müzik insanı, yavuz çetin'i boğaz'ın sularına, şişeleri tokuşturmak sureti ile anmak amacı ile organize etmeye çalışacağım zirvedir. katılıma göre rezervasyon yapılacak bir mekana gidilmesi ve yavuz çetin şarkıları eşliğinde içilmesi/sohbet edilmesi olasılıklar arasındadır. daha çok zaman vardır ancak tarih belli olduğundan zirvebox'taki yerini almıştır. zirvenin ilk ayağında beşiktaş'ta buluşulacak ve buradan kuruçeşme'ye doğru adımlanacaktır. köprü geçildikten sonra sağ tarafta kalan ilk parkta oturulacak ve üstad, herhangi bir şekilde sömürüye maruz kalınmaksızın anılacaktır.

  zirveye ismini veren yavuz çetin şarkısı için (bkz: kimse bilemez).
  2 -1 ... poisonx
 2. 2.
  repartuarımı geliştirip ultrasonik sesimle katılan sözlük yazarlarını duygu deryalarına salacağım zirve olabilir. katılabilir(iz) belki.
  olabilir diyorum.
  (bkz: yavuz cetin)
  2 ... meydanbenim
 3. 3.
  olabilir(iz), katılabilir(iz), gelebilir(iz) belki.* repartuar çalışmalarına başlayalım bakalım ne olacak.*dinlemesini tercih etsem çok daha sağlıklı olacaktır kanısındayım yalnız.*evet evet ben dinleyeyim sadece.*
  1 ... iremim
 4. 4.
  queen'i unutmayın zirvesidir.
  ... buny
 5. 5.
  zirvenin sonunda her şey biter etkisi bırakacağını kestirdiğimiz zirvedir.
  ... poisonx
 6. 6.
  ağlamayı sevmem ben diyen arkadaşların da katılımları beklenen zirvedir.
  1 ... poisonx
 7. 7.
  ilk zirve çekingenliğini üzerinden atmış bir baykuşu semalarında görecek zirvedir. galata kulesinden uçarak gelemeyen baltalıya inat taksimden yuvarlanarak geleceğim zirvedir ayrıca.
  2 ... nobetci baykus
 8. 8.
  warum nicht zirvesidir.
  ... aufwiedersehen
 9. 9.
  (bkz: there will be blood)**
  4 -1 ... yavuzum backs
 10. 10.
  (bkz: her şey biter)
  ... buny