bugün

heycan verici bir ilan olmuş açıkcası.death da yıllardır kalitesini bildiğimiz biri.

ben +1 diyorum.

kamera önü veya arkası nerede ihtiyaç var ise yardım edebilirim.

ps:belli mi olur lan.
kesinlikle heyecan verici bir projedir. özellikle kamera arkasında bir ihtiyaç olursa ben buradayım. ayrıca arkadaşlara tavsiyem özelden yazmak yerine konuyu zıplatsınlar.i
kendisiyle özelden konuştuk sonra araştık.

tek diyebileceğim: beyler adam her şeyi düşünmüş ciddi bir iş bomba etkisi yaratıcaktır sosyal medyada.joker rolüne ne kadar hevesli olduğumu belirtsem de mini bir zirve sonrası karar verileceğini söylediler.

evet ciddi şekilde tutabilir bu iş ve tutucaktır da lakin en kötü tutmasa bile böyle projeler desteklenmeli biz genç adamlar denemezsek yaşlanmış ruhlarımızdan ne çıkar ki ?

(bkz: the dark knight)
(bkz: hayırlısı be gülüm)
denemeye değer proje.
2.bölümün konuk oyunculuğu hatrına up.
batmanlı rolünden aşağısı kurtarmaz.
senaryo ve yönetmenlik konusunda destek verebileceğim projedir.
inci olsaydı 10 sayfa rez alinmis olacak projedir. Umarim guzel bisey olur ben bile heves yaptim.
Güzel bir şey ortaya çıkabilir şimdiden hayırlı olsun projesidir.
hayırlı olsun denilesi projedir.

inci sözlüğün korkunçlu hikayesi kadar ses getirmesi muhtemeldir.
ARALARINDA BIRI BELKI DUNYA CAPINDA BIRSEYLER OLUR. GIRISIME DESTEK AHALI!
sinema özürlü develerin bok attığı kampanya. tekrarlıyorum, sinema deyince akan sular durur. senaryo ve yönetmenlik konusunda desteğimi esirgemem.
desteklenmesi gereken proje. istanbul'a uzak bir yerde oturmasaydım ve çalışmıyor olsaydım kesinlikle elimden geleni yapardım ancak ikamet sıkıntısı ve iş olayı elimi kolumu bağladı maalesef!

eğer işe yarayacaksa aylak arkadaşlarıma bir çıtlatırım, karikatür ya da resim konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarım mevcut zira...
yer alacağım projedir.

ha bu arada sözlükten bu işte yer alıcak kadın yazarları neden açıklamıyorsun dedim ?
abazalara karşı önlem dedi!

konuyla alakalı değil ama şu adama bunu saklamak zorunda bırakıyorsunuz ya geçmişinizi skym.

oyuncu ve kamera arkası kadrosu olarak mini bi zirve yapalım dedim fikir alış verişi ve proje hakkında konuşmak için o da zaten düşündüğünü söyledi.

önümüzdeki haftalarda taksim yada kadıköyde istanbul kara şovalye oyuncuları ve ekibi zirvesi yakındır başlığını o zaman açacağım.

ayrıca adam bir iş yapıyor aynı sözlüktensiniz geneli olumlu olsa da o olumsuz eleştirileri anlamıyorum lan biraz sahiplenici olun kendi sözlüğünüzden son yıllarda çıkmış en güzel proje.
kesinlikle anlık heves sonucu ortaya çıkmamış, üzerine kafa yorulan ve gelişmeye çok açık bir projedir.
desteklenmesi gereken ve sonucunda iyi şeylerin ortaya çıkacağı izlenimi şimdiden veren projedir. insanı heyecanlandırdığı kesin.
Oyuncu olarak yardımcı olabileceğim proje. Ayrıca dövüş sahneleri konusunda da elimden geleni yapabilirim.
hak ettiği desteği yavaş yavaş görmeye başlayan projedir. death'in bu işe kendini bu kadar odaklaması bile katılmak için bir neden iken diğer yazarlardan destek gelmesi kaliteyi çok fazla yukarılara taşıyacaktır. ayrıca çekilen videonun izlenme oranı ve akabinde gerçekleşebilecek bir sponsor desteği açısından hayati bir önem taşıyor.
çok cesaret isteyen bir proje. bu başlığı açmak bile yeterli cesareti göstermektedir. istanbula uzun zaman uğrayamayacak biri olarak çok üzgünüm. fakat senaryo kisminda bayağı dizi-film izlemiş birisi olarak internetten destek olabileceğimi düşünüyorum. yazarımız death bana ulaşırsa mutlu olurum.
(bkz: uludağ sözlük tiyatro kumpanyası)
bir uludağ sözlük projesidir. gerçekten gerekli destek verilirse sözlükte reklamı yapılan bir proje, sözlüğün reklamının yapıldığı bor proje haline gelebilir. ayrıca death beş aydır üzerinde çalışmasına rağmen senaryo konusunda son derece esnek ve fikirlere açık.
mavi donumla beraber rol alacağım proje.
hayvan gibi sevişirim abi.