bugün

292 tl'den 367 tl'ye yükselmiş. hayırlı olsundur.

görsel
akepe'nin türk halkına geçirmiş olduğu sıradan zamlardan sadece biridir.
istanbul havaalanından kalkan uçakla aynı saatte yola çıkılırsa gitmek istediğiniz yere daha hızlı ulaşırsınız arabayla. Ani yolculuk kararı alırsanız da uçaktan daha ucuza gelir.
Yol yabdı.
Bedava olacak değildi ya.
Otoyoldan tasarruf olmaz.
Öküz alırız o paraya öküz.
Şaka bir yana nedir bu soygun ne ara bu kadar duyarsız olduk.
Bu yol yapıldı iyi güzelde kamuya ait değilse ve ben ucretsiz faydalanamiyorsam yerim otobanıni otoyolunu. Istanbul dan Izmir e varana kadar soyulup sogana çevrilicem.
(bkz: yol yabtı ama ben uçmayı tercih ediyorum)
o parayı veriyon ama araba artık kendi kendine izmir e kadar gidiyor.
sen yat uyu.
öyle tabi diyin lan.
yoksa çok pahalı.

şaka maka, avrupa daki tırcıları izliyorum adamlar da otoyol çok pahalı diye otoyola girmiyorlar.
devlet yolunu tercih ediyorlar ve bunu sık sık belirtiyorlar.
hatta otomobiller için bile pahalı diyorlar.
helikopter kiralamaktan takribi 100 lira daha ucuz olan yoldur.

görsel
Ödediğimiz vergiler bize yol ,su ve elektrik olarak donecekse niçin her ay su ve elektrik faturası niye ödüyoruz.
görsel
Bizim paramızla yol yapılır, geçerken tekrardan para ödenir, vaadedilen sayıda araç geçmezse birde üstüne vergilerimizden para ödenir yolu kullanmasak bile, yandaş mütahitler ihya edilir, ama sorsan"yol yabdı". Girsin size o yol. Giriyorda zaten topumuzun bi tarafına.
olum bah nangörlüg yabmayın bah

reyiz yol yabdı, köbrü yabdı

soyulduh amma gene de oyumuz reyize

ne yaaani gılışlar mı yönedeceg melmekedi ????

https://www.youtube.com/w...=Vatanda%C5%9F%C4%B1nSesi
367 liraya otoban parası mi olur. Düşünsene New Orleans'da 367 dolar yol ücreti olduğunu, zenciler sikerdi yemin ediyorum.

Akp fiyatları yüksek tutuyor ki, geçiş garantisiyle yandaş daha fazla para kazansın. Bunlar devletin iliklerini sömürdü.
haram zıkkım olsun.
güncel Önemli Başlıklar