bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    otoban olursa, sürücüler 160-180 basarsa hiç durmadan, ortalama 170 ile gittiklerini düşünürsek 3,5 saatte 595 kilometre yapar. evet, bu durumda mantıklı görünüyor çünkü istanbul-izmir arası 565 km.

ama tabii sadece kağıt üzerinde. ben okmeydanından kartala, istanbul trafiğinden 4,5 saatte çıktığımı bilirim. evdeki hesabın çarşıya uyacağını kimse söylemesin...
    6 -2 ... metallife
  2. 2.
    8-10 saatlik yol 3.5-4 saat olacak , yol üzerinde dinlenme tesisleri olacak , hep hayal ederdim körfez üzerinden arabayla geçilir mi diye ? yaptım olacak. çünkü bu ülkede herkes körfez üzerinden geçen geniş jilet gibi yolları hakediyo. körfez üzerinde bir köprü olacak , tam 1500 metre. burda viyadükler var köprüler var yollar var burada bir yaşam var. bu proje benzin masraflarını azaltacak köprü geçiş ücretleri 5 yılda maliyetini kendi karşılayacak. geçiş ücreti olarak 30 dolar veren herkes bu yolu kullanma hakkına sahip olcak. inşaata başladık bile! nıhaha hahahah hahaha... şeklinde reklam filmi çekilmesi muhtemel olan türkiye tarihinin en büyük yol projesi. reklam filminde kim mi oynamalı ? tabi ki ali ağaoğlu. yüzü eskiyor ama olsun...
    4 ... siradan
  3. 3.
    (bkz: a şehrinden hareket eden araç)
    3 ... eraserhead
  4. 4.
    konuşarak savaş kazanmanın yanında konuşarak zamanın 6 yıldan 5 yıla inen yol yapım süresini ispat eder ama gene de yabancılara türkçeyi sakın öğretmeyelim dedirten süreçtir.
    ... kulmuel
  5. 5.
    istanbul izmir arası üj bej saat be yav!
    -2 ... bizde hiciv yok
  6. 6.
    ali ağaoğlu yapıyorsa, olacaktır.
    ... dark jedi in da house
  7. 7.
    (bkz: gebze halkalı arası 105 dakika)sonu marmaray gibi olmasın denilen durum.
    ... mamut
  8. 8.
    emin olun ki 3,5 saat olmayacaktır. güzel bir projedir eyvallah ama silivri'den tuzla'ya 3,5 saat sürüyor.
    1 -1 ... ultraviyole
  9. 9.
    Emin olun ki 3.5 saat olacaktır. iş sadece izmit Körfez köprüsüyle bitmeyecektir. Beraberinde yeni otoyola kavuşacaktır bu sayede istanbul izmir arası 3.5 saat olacaktır ve Ak Parti yine görevini yerine getirmiş olacak. Haklı çıkacaktır her zaman ki gibi
    1 -8 ... ttaran1
  10. 10.
    5 yıl önce söylenmiş hala olacak, lan olacak bu kadar süreye kendiliğinden olacak olur mk.
    -1 ... kadir1999 guclu cocuk