1. 1.
  kararsız kaldığım seçimdir.biri uzun yıllardır sürdürdüğü köklü eğitimiyle dikkat çeksede diğeri yabancı dil olanağıyla bir adım öne çıkmaktadır.
  -3 ... prowolf
 2. 2.
  genel bir kıyaslama için;
  (#12584370)
  ... venividivici
 3. 3.
  tabiki istanbul hukuk, diyerek kesin konuşabileceğim bir tavsiyedir.
  3 -1 ... medeni kanun
 4. 4.
  yeditepe hukuk tavsiyemdir.

  çünkü özel üniversiteler iyi hocaları nisbeten ellerinde tutarlar.

  özel üni çıkışlı bir öğrenci ile devlet üni çıkışlı bir öğrenci arasındaki bariz farkı sizi geleceğe götürerek göstermek isterdim ama imkanlarım bu kadar.

  özel üni candır. sanıldığı gibi bir öğrenci ezme mevzusu da yoktur. bursta aşırı bir başarısızlık olmadı mı kesilmez. (okulu 7 sene uzatmak gibi)

  yeditepe dil eğitiminde devlet okuluna göre çok daha iyidir.
  -2 ... en zayif halka
 5. 5.
  istanbul hukuk akar diye rahat bir cevap verebilmemizi sağlayan kıyaslamadır. bildiğim kadarıyla istanbul üniversitesinin öğrencileri için ücretsiz ingilizce kurslarıda mevcutmuş yine de araştırmak gerek.
  1 -1 ... be different
 6. 6.
  (bkz: istanbul alır)
  -1 ... gazet34
 7. 7.
  özel hukuk devlet hukuk öğrencisi arasındaki bariz fark devlet hukukluların daha başarılı olduğudur. ayrıca özel üniversitelerin çoğu devlet üniversitelerindeki hocaları saat hesabıyla üniversitelerine getirir. para sayan özel üniversiteli öğrenciler istediklerinde o hocaları bulamazlar.
  1 ... jajaburdabak
 8. 8.
  istanbul diyorum.
  ... lollllllllll
 9. 9.
  yeditepe hukuk bence. daha ilgili bir eğitim ve yabancı dil olanağı için tercih edilesi. ortamda daha bi güzel gibi.
  ... like nepenthes
 10. 10.
  mümkünse -silivri hukuk- yaz kardeşim, çünkü artık uygulanan hukuk istanbul üni, ankara üni, yeditepe üni nin öğrettiğinden farklı uygulanmakta, avantajlı olursun yani...
  1 -1 ... asparyus