bugün

an itibariyle eqinle birlikte düzenleme kararı aldıgımız ve 7 Mayıs 2006 tarihinde yapmaya karar verdiğimiz zirvedir. yer için bostancı sporyum olacaktır
Saat 17:00-18:00 arası yapılacaktır (yer ayırtıldı)

http://www.clubsporium.com/index.asp

bayanlar için zirvede çözüm yolları aranmaktadır, ponpon kızlar uygulamasına maruz kalabilirler nitekim ağır basanda budur.

maç listesi baslıgın altındadır. hertürlü soru için özel mesaj atabilirsiniz.
bu sefer kontenjan dolucak ve hatta articak gibi gözüken zirve.
beşiktaş maçının olduğu bir hafta yapılacak olursa benimde rahatlıkla katılacağım zirvedir.
(bkz: sadece bjk maçı için istanbula gelen uuserlar)
istanbul da olursam katılabilecegim zirve.
atan alır spor ve devedikeni ile katılmayı düşündüğümüz zirve.
istanbul'da isem mutlaka katılacagım zirve.
zirve'den de öte, herkesin yaşaması gereken bir hede.
anelka imzalı formamaı kapıp geliyorum dedigim zirvedir.
galatasaray fenerbahçe derbisi yapılırsa, olay çıkarmı dediğim halı saha maçı. olaydan kastım maç sonucuna göre entryler.
geldiğimde her iki tarafta da bizim oyunculardan olacağı için hangi tarafa tezahurat yapacağımı düşünmekten kafamın daha şimdiden karıştığı zirve olacaktır..
artık bir tarih biçilme'nin zamanı gelmiş organizasyon, hesaplarımızı ona göre yapalım dimi ama?
forvette oynatırsanız gelirim dediğim zirve * * arnold abimizle karşı takımlarda olmadığım sürece korkmadan gelebileceğim zirvedir..
an itibariyle;

haznedaroğlu K
eqin K
skaradag99 K
salca *
apandist *
arjen robben K
karpuzkabugu K
atan alır spor K
devedikeni
can K
engineer K
parkinson K
muru4xi
saint pierre
Elendil K
spectracef K
killing joke K
Evlad-i Fatihan K

k : 7 Mayıs ta saat 17:00-18:00 arası bostancı sporyum halı sahasında bulunacak kesin futbolcular *

yokmu artıran veya yazmayı unuttuğum varmı dediğim zirve?
(bkz: parmak)**
(bkz: santrfor lazım mı hocam)
istanbulda olursam izlemek için kesinlikle katılacağım zirvedir.
oynamak isteyenlerden biri olduğum,güzel geçeceği şimdiden belli olan zirve-maç-müsabaka-karşılaşma.sakın beni unutmayın organizatörler..
tarih için 7 mayıs olacağını düşündüğüm zirve *
hafta sonu gündüğz saatlerinde olabilme imkanı olursa kesin katılırım dediğim zirve.
yer olursa oynarım olmazsa maçın sonuna kadar tezahurat da yaparım abiii
top oynamayı bilmeyenlerin gelmemesi gereken zirve. *
halı sahalardaki yenilmezlik unvanımı devam ettirmek istediğim zirvedir. iyi olan kazansın. *
kapora alınacak ve bu sebepten kararların seri alınması gereken spor müsabakası.
Beşiktaş - galatasaray maçının olduğu haftaya geldiğinden, 3 mayis 2006 besiktas fenerbahce maci olduğu için bjk - gs maçının muhtemelen pazar oynanacağından, aynı gün ve hatta oynanacağı saatlerde yapılırsa bu derbiden mahrum kalacağımız, o sebeple maçın 6 mayıs cumartesi oynanması gerektiğini düşündüğüm heyecan.
KESiN KAVGA ÇIKACAK GÖZÜYLE BAKTIĞIM ZiRVEDiR.SAKATLIĞIM SEBEBiYLE EĞER GELEBiLiRSEM. KIZLARIN ARASINDA PON PON LUK YAPACAĞIMDIR...AAA DUR YAHU GEREK YOK.KIZLAR BANA YELPAZE TUTSUN ÜZÜM YEDiRSiN DAHA GÜZEL BiR MAÇ SEYRi OLUR...
EKLEME:AYAAM SAKAT ONDAN...
yapında görelim dedirten zirvelerden bir tanesi daha
Olasılıkları düşünmezsek 7 Mayıs 2006 tarihinde yapılacak zirvedir. Ayrıca son 3 kişi alınacaktır bilginize...
Ayıp olmasın diye "ben varım!"diyen arkadasları yazdım listeye "yine beni niye yazmadınız?" diye isyan eden olmasın diye entry girdiğim büyük zirve...
güncel Önemli Başlıklar