bugün

istanbul hali saha maci yapiyoruz zirvesinde açığa çıkan uuser'ların içindeki futbol sevgisini tekrardan yaşatacak zirvedir. ilk maçtaki organizasyon bozukluklarının bu sefer minimuma indirgeneceği, son dakika satışı yapacak arkadaşların affedilmeyeceği zirvedir ayrıca. mekan olarak ilk zirvedeki sporium halı tesislerinin büyük, e-5'e paralel olan sahasının uygun olacağı zirvedir.

21 mayıs 2006 favori tarihtir..
kondisyonumu maksimum dereceye ayarlayacağım müsabaka.
satışların olmaması halindeki ilkindeki gibi katılmak istediğim ama sahanın başka bir yere alınmasını tavsiye ettiğim durumdur.
lütfen saha büyük olsun ve merkezi bir yerde olsun dediğim zirvedir.tabi bir de güzel bir zemine sahip olması temennimizdir.
anadolu hisarındaki mukemmel sahayı onerebilecegim mactır.
tam hısarın yanında olmakla beraber, uskudar'dan tek vasıtadır, fiyat 14 x 4 YTLdir.

katılmamak elde degildir.
maç tarihinde kayseride * olmazsam katılabileceğim zirvedir. ayrıca avrupa yakasında olması tercihimdir..
keşke futboldan anlasamda katılsam dediğim zirve. Bu futbol kabiliyet meselesi olsa gerek. maça katılıpta oyunu piç etmiim bari. Ama defansa geçip, rakip takımın forvetlerini sakatlamakta üstüme yoktur.
beni de yazın dediğim zirvedir. saha konusunda can'a katıldığım zirvedir ayrıca.
gelmek istiyorum ama yüzüm yok dedigim zirvedir adım cıktı dokuza kim indire sekize .
bu gidişle anca 3üncüsüne katılabileceğim zirvelerin 2incisi.
(bkz: final haftası)
avrupa yakasında olursa katılmak isteyebilceğim zirve
organizatörün yalan bir kişilik olmasından kaynaklı yalan olmuş bir halı saha müsabakası.*
aralık başı gibi anadolu yakasının ciğerleri açan o müthiş atmosferinde yapılması planlanan zirve. ekibin neredeyse tamamı üniversite talebesi olduğu ve vizelerin o vakitlerde biteceği bilindği için öyle bir tarih seçilmiştir. mekan olarak bostancı civarında biyer, saat olarak ise akşam 9'dan sonrası düşülülmektedir. 1 aralık cuma iyi gibi gözüküyor.
katılmak için elimden geleni yapacağım zirve.
(bkz: nolur beni de alın)
katılacak sportif insanlar;

alpertini
arjen robben
atan alır spor
devedikeni
eqin
eşşağan ala şeysi
komikimben
meat loaf
pascalaga
sen bana bu diyemezsin
ümit
9 aralık'ta yapıldığı takdirde, benimde katılacağım organizasyon.
beni de yazın. pascalsız maçın zevki çıkar mı?
oynamanın değil izlemenin daha zevkli olduğunu düşünerek izlemeye gelebileceğim zirve.
bir adet de avrupa yakasında bulunan suserler tarafından düzenlenmesi gereken zirve.
(#227474)**
katılacağım zirvedir. referansım olarak da atan alır sporu gösteririm. alın hatta listeye adımı bile yazıyorum.

alpertini
arjen robben
atan alır spor
devedikeni
eqin
komikimben
pascalaga
ümit
meat loaf
sen bana bu diyemezsin
keşke avrupa yakasında olsa dediğimiz zirvedir.
uygun olursam tribünden takımları desteklerim.
amigo kızlar
akibetinin ne oldugunu merak ettiğimiz zirve. zira muallakta bilgiler.
3 kişi eksiği kalmıştır. 1 aralık'ta bostancı'da yapılacaktır. muallaktan indi sanırım.