bugün

kaynak haber olarak ulusal tv ve halk tv zihniyetinin ev sahipliğini yapan t24 oldugundan ciddiye almadığım haberdir.

haberin doğrulugunu adam gibi bir siteden teyit edemedim hala ama ben yine t24 ü ciddiye almıyorum, alışkanlıgımdan ödün vermemek adına.

ayrıca sol haber siteleri bu soyguna karşılık halay çekmeye başlamışlar, ondan sonra tayyip bizi adam yerine koymuyor diye ağlarlar; koymaz tabi amk. sen olsan senin acı gününde sevineni sen adam yerine koyar mısın? her insan evladı gibi tayyipte koymuyor, önce ahlak sahibi olacaksınız bunu gerekirse elinize yazın ki unutmayın.

konuya dönersek, haber dogru ise gün içinde görebileceğimiz soygunun manşetleri

akıl almaz soygun
komik soygun
bu sefer soyuldu
soyulduk
geldiler soydular gittiler
istanbulun göbeginde kimi soydular
soyguncular öyle bir yeri soyduki ( bunu kesin mynet atar ya da hürriyet zaten ikisi aynı zihniyet )
güldürmüştür. demekki bizim polis anca protestocu coplamaya yarıyor.
--spoiler--
Vatan Caddesindeki istanbul Emniyet Müdürlüğü'ne sahte plakalı kamyonetle gelen kişiler 'Malzeme alacağız' dedi, depoya girdi, hırsızlık yapıp kaçtı.
--spoiler--

pazar sabahı kahkahalarla gülmeme vesile olan haber.
Rıza Baba failed.
+ rıza baba adamlar emniyeti soymuşlar!

- hemen kameralardan plaka kontrolü yapın.

+ araç sahte plaka çıktı rıza baba.

- hasiktir yau!
hüseyin çapkın: depodaki kablo bobinlerini kim çaldı?

(bkz: melih gökçek)
(bkz: belediyenin önündeki fıskiyeyi kim kırdı)
eşgalleri belirlenememiş hırsızlar tarafından gerçekleşen vakadır. terzi kendi söküğünü dikemezmiş ya o hesap diyeceğim ama bizim söküğü de dikemiyor orada görev yapanlar.
bir polis çağırsalarmış iyiymiş. belki yardımı dokunurdu. *
silahsız eylem yapma hakkını kullanan vatandaşı, hak ve hürriyetleriyle bıraksalar belki böyle olaylarla mücadele edebilirler. ayrıca evlerinie hırsız girince üzülmeyin,bu linke tıklayıp mutlu olun.
dün akşam atv mi stv mi yani yandaş medyada izlediğimde ulan bombalı araç olsaydı ne olurdu düşünürken alt yazı GEÇTi BOMBALI ARAÇ OLSAYDI diye...

vatandaş ne yapsın!....
failleri hala yakalanamamış olan ibretlik olay.

ah emniyet, vah emniyet.

siz anca gidin savunmasız gençleri öldürün, biber gazı sıkın.