bugün

evet burada bir gariplik var. ülkeye tek başına istanbul bakıyor. diğer iller istanbul'un sırtında yük sadece. fakir fakir takılıyorlar, zenginleri de kaçakçı, istifçi falan. yani yine ekonomiye ne vergi, ne para akışı faydaları var. bence istanbul dışındaki iller artık türkiye olmasın. gerekirse diğer illere atom bombası atalım.
yoo istanbul diğer 80 şehre yük oluyor.
istanbul dışında illerde yaşayanları üzen gerçek. oğlum hem tembel illerde yaşayıp, hem de sonra bunu söyleyince kızıyorsunuz. ilginçsiniz yani.
Hele ki Hatay'ın. Sevmediğim tek şehir.
Istanbul un atom bombasi uzerinde (büyük marmara depremi) yaşadıgini düşunürsek bu çok sakıncali bir durum.
istanbul dışındaki iller türkiye'ye yük olmuyor ancak istanbul türkiye'yi taşıyor.
istanbul depremi oldukça ciddi hasarlara neden olursa ekonomimizin gözü yaş. *
saçma sapan bir başlık. gören de diğer iller hiç vergi vermiyor sanır. babam şakır şakır öder vergisini hiç geciktirmez. küçükşehirde yaşıyorum. vergisini ödemeyen güneydoğu illeri asıl yüktür. kaçak elektrik kullanımı, çocuk yardım parası, yeşil kart da cabası. enerji sektörünü mahvetti bu dandik bölge. kayıp kaçak bedeli ödüyorsunuz. ha biz ödemiyoruz elektriği az kullandığımız için. kendi derdinize yanın.
Sanki bedavaya geliyor. Veriyoruz parasını da, cebiniz üç kuruş para görüyor. Biz olmasak muzu yer yer kabız olursunuz anca.
istanbul'un zenginliğinin, diğer illerce sömürüldüğünün gözler önüne serilmesidir. Yorum da yaptım. See you lar.
Bir nevi türkiye'nin istanbul'a yük olması olayı.
Ben başlıktaki ilk yoruma istediğim kadar eksi alamadım da, up'lıyayım dedim.
güncel Önemli Başlıklar