1. 1.
    (bkz: gözleri kadeh şeklinde gülen surat)

hoff!!! günün en güzel haberi ayol! tüvitırda dolanıyor, istanbul da musluklardan su yerine rakı akıyormuş nonoşlar! hizmeti görüyor musunuz? ışıklı başkanım benim, her şey çok güsel olucak demişti de inanmamıştınız!

n'oldu, her şey dahada güsel oldu! allaam rüya gibi ayol! biliyorum siz deyerli sözlük geyleri de inanamıyorsunuz buna ama gerçek, seezyüzbin fark kadar gerçek ayol! allam ne kadarda sevinçliyim kızz!

umarım kısa sürede bira akan musluklarda devreye girer! ayyy çıldıricim, yıllarca su aktı bu musluklardan, yaboz akepe beladiyesi n'olcak, arab hayranı deyiller mi ayol, deyiller!

aslında arab hayranılar da kafiye olsun diye öyle yazdım! ellerim kırılsaydı da imamoğlu na oy vermeseydim diyen yabozlar iyi baksın! hoff!!!

https://i.hizliresim.com/17nk45.jpg

https://i.hizliresim.com/XlYoBD.jpg *
    3 -6 ... iyesta sert
  2. 2.
    halk metrolara çözüm bekliyor. bira soran mı var?
    2 -1 ... bittimiacaba
  3. 3.
    200 senedir aynı evye bataryasını kullanırsan olacağı odur.
    paraya kıyıp yeni bir tane alırsan berrak akacaktır. bunu da başka sehirden çakma fotoğraflarla sallayan biri olarak değil doğma büyüme kadıköy'lü olarak söylüyorum.
    sularımız berrak akıyor. son aylarda da tazyiki eskiye oranla arttı.
    1 -2 ... strawberry blonde
  4. 4.
    rakı dolu bir bardağı kaynak olarak gösteriyor iftiraya bak hele.
    istanbul da musluklardan su yerine rakı akması
    4 ... nick koymayi unuttum
  5. 5.
    iyesta sertleşme sorunu yaşıyor galiba..
    1 ... arbutus unedo
  6. 6.
    Ankarada akp-gökçek döneminde 10 sene rakı aktığına şahidim.

Bir tane allahsız akit, bir tane münafık yandaş medya kanalından duymadım ki ankarada temiz su sorunu var.
    2 ... yok herif
  7. 7.
    ben tekila sevdiğim için beni ilgilendirmiyor. ama 70 cl'ye 150 tl vermekten iyidir yine.
    ... ebu nadya el batmani
  8. 8.
    istanbula taşınmayı gerektirir.
    2 ... komsunun kaz gorunen tavugu
  9. 9.
    ne güzel işte beleş rakı doldur sat.
    ... pilli zombi
  10. 10.
    Elin çirkinliğine bak. Pieh.
    2 -1 ... flat head