bugün

bunun bi üstü anlat panpa dinliyoz swf si.
(bkz: açmayın dedeler)
Keşke videoyu izlemeseydim dedirtti.
Bu ne yaa. Bu kadarını beklemiyordum. Bir de karşısında kadın var. Kimse görmeyecekmiş gibi etrafı kolaçan etmeler.
Cinsel tercihleri beni ilgilendirmez, yalnız toplum içinde bu yapılan; sapıklıktır.
(bkz: homofobik)ler izlemesin.
https://eksisozluk.com/me...n-dayi--5860944?a=popular
izkenemeyecek kadar kötü iğrenç.
(bkz: brokeback metro)
pembe kıçlı ekşici mode on

- yıa ni kadar tatlılar yıaa sizene sizene özgürlük homofobikler

pembe kıçlı ekşici mode off.
Ben şimdi bunu nasıl unutucam ya?
yaşlıları sevmiyorum iki yüzlü hepsi. Ne ülkeye bir katkıları var ne insanlığa namus bekciligi bunlarda muhafazakarlik bunlarda ama işlerine geldiği gibi her türlü sapıklık da bunlarda. Bizim zamanımızda şöyleydi böyleydi derler sosyal medyada genç kızların götünden ayrılmazlar daha söyleyecek çok sözüm de var ama buraya sığmaz. Bizim üst neslimiz rezilliktir. Cumhuriyetin kurulduğu dönemdeki nesilden sonra gelen nesilleri çöpe atmak lazım. Bizim nesile laf etmeye hakları yok.
Paylaşmayın şöyle şeyler amk. Evet.
1. si neden metro?
2. Si sonda ne konusuyorlar?

Public meraki.

3. Su mavili dayi elini cebine atip kendini mi avucluyor amk.
ya nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar ben orasını anlamıyorum. yani bu yaşlı gay insanlar genelde ulu orta elleşiyorlar inanılır gibi değil.
Vay amk ya ulan metroda tek görsen kalkar yer verirsin gel otur dayı diye.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
özgür bir ülkede yaşadığımız için kimseye ilgilendirmeyen durumdur.
Yaşlılık sanırım..
Geçmişte yapılan pisliklerin gizlenmesi olmuş...

Lan bu ne...
geçen yıl yaşlı bir adam vardı. caminin arkasındaki arazide köpeğe tecavüz ediyordu. yolda görsen mülayim bir hacı amca dersin. bunları da yolda görsen devlet su işleri'nden emekli aile babaları zannedersin. sapıklar artık hayatımızın heryerinde.
Suratlatından gudubetlik akıyor resmen.

Dipnot:işte bu adamların fırsat bulduklarında herşeyi becermeye çalışacağı açık değil mi. Aq ucubeleri.
2 adet çılgın dayı içeren video.
sağdaki dayıdan beklerdim ama soldaki tonton dayıya yakışmadı öyle elletmek. ne kadar mallar ya kimsenin görmediğini sanıyorlar, havaya bakıyorlar. (bkz: swh)
Bi tiplere bak, bi olayın geçtiği yere bak. ibnelik ibnelik olalı böyle rahatlık görmedi anasını satayım. Üniversitelerdeki lgbtler halt etmişler bunların yanında. Ulan git evinde ne bk yiyorsan ye. Napıyonuz siz orda. Bi de sağa sola bakıyorlar, gerizekalılar.
oha bunu beklemiyodum.
inci sözlük deyimiyle: açmayın dedeler!
Badem bıyıklılar volume 43.
ikimize karşı bu dünya...bizi anlamayacaklar...