1. 1.
    pendik/istanbul'da yaşayan, bingöl nüfusuna kayıtlı fatma çörekçi, "allah emrettiği için yiyorum. her canlının eti yenir." diyerek, sokaktaki köpekleri parçalayıp iç organlarını yiyor.

Birçok kez cimer'e şikayet edilmesine rağmen, akıl sağlığı yerinde olmadığı gerekçesiyle hiçbir yaptırımın uygulanmıyor.

Kadının facebook hesabı: https://m.facebook.com/fatma.corekci.39

Kaynak (fotoğraf +18): https://www.instagram.com...m_source=ig_web_copy_link
    2 -2 ... rimi rimi ley
  2. 2.
    bence iyi bile yapiyor. sokak kopeklerinden nefret ediyorum. basibos dolasip insanlari korkutmaktan baska birseye yaramiyorlar.
    2 -20 ... dr harleen quinzel
  3. 2.
    Akli basin da biri yemez bunu tedavi altina alinmasi gerekiyor.
    5 -2 ... karton toplayan cocuk
  4. 3.
    troller yarış hakeminin emrine girdiler ve start verildi.
    ilk duzlukte icerden atak yapan komplo teorisyeni, hemen sagrisinda hayri kuin, onun bir boy gerisinde mahmut sezar ve dış kulvardan ateşo geliyor. ateşo geliyoooor.

lan olm, 3-5 eksi ve tepki alma ugruna su olayi normallestireyin. sunlara bak, hemen siralanmislar.

t: buyuk ihtimalle ruh hastasinin tekidir. lan bi saniye.
    13 -2 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  5. 4.
    şikayet edilmesine rağmen hiçbir yaptırım uygulanmadıysa yasal yoldan bu kadını imha etmenin tek yolu bir insanın Allah taklidi yaparak kadını kandırması. yıllar önce bir haber izlemiştim, hırsız kadına "ben meleğim" diyor ve kadın da inanıp hırsızın istediklerini yapıyor. benzer bir şey buna da yapılabilir.
    1 -3 ... surrealist tablo
  6. 5.
    ruh hastası bir psikopat belli ki.

bugün böyle bir canlıyı öldürüp yiyen yarın bir çocuğu da öldürüp yiyebilir.

böyle psikopatlar sokaklarda dolaşıyor. sonra da suç oranları niye arttı diye sorguluyorlar.
    4 -1 ... uzakyolun yolcusu
  7. 6.
    (bkz: fatma çörekçi)
    ... inheritance vice
  8. 7.
    ben olayı tam anlayamadım. ölü bir hayvanın iç organlarınımı alıyor yoksa birde bizzat kendisi kurban gibi hayvanın boğazını kesip ( videodan böyle anladım) sonra iç organlarını çıkarıyor.

herhalükarda derhal gözetim altına alınması gereken bir eylem gerçekleştiren kişi.
    1 -3 ... inderex
  9. 8.
    Akşam yemeğinde çeşit çeşit et yiyen tipler şimdi duyar kasmaya gelir.

Etçil kadındır.
    1 -1 ... agnostos
  10. 9.
    upupupupupup.
    -3 ... patisever