bugün

bence iyi bile yapiyor. sokak kopeklerinden nefret ediyorum. basibos dolasip insanlari korkutmaktan baska birseye yaramiyorlar.
Akli basin da biri yemez bunu tedavi altina alinmasi gerekiyor.
troller yarış hakeminin emrine girdiler ve start verildi.
ilk duzlukte icerden atak yapan komplo teorisyeni, hemen sagrisinda hayri kuin, onun bir boy gerisinde mahmut sezar ve dış kulvardan ateşo geliyor. ateşo geliyoooor.

lan olm, 3-5 eksi ve tepki alma ugruna su olayi normallestireyin. sunlara bak, hemen siralanmislar.

t: buyuk ihtimalle ruh hastasinin tekidir. lan bi saniye.
(bkz: fatma çörekçi)
ben olayı tam anlayamadım. ölü bir hayvanın iç organlarınımı alıyor yoksa birde bizzat kendisi kurban gibi hayvanın boğazını kesip ( videodan böyle anladım) sonra iç organlarını çıkarıyor.

herhalükarda derhal gözetim altına alınması gereken bir eylem gerçekleştiren kişi.
upupupupupup.
kürt olması şaşırtmayan durumdur. evet..
Köpek eti yenir ya.

Yani şöyle yenmez de, yiyen yer yani. Türkler at eti yemiyor muydu kardeşim? Kırgızistan da hata at eti inek etinden pahalı, ve her yerde satılıyor. Şimdi köpek eti yemek suç değil, ama bunu gidip satın alırsan.

Sen sokak köpeğini parçalardan iş değişir.
Sözkonusu insan bir çinli ve adı yangshui filan olsaydı,bir nebze normal sayılabilirdi.

Lakin bu hatun fatma ve bir türk.
Gelenekler, görenekler, tabular gibi unsurlar, insanı yoğurup harmanlayan òğelerdir.

Sokak köpeklerini toplayıp, kesmek, parçalara ayırmak ve yemek bir türk için olağan ve sıradan bir davranîş değildir, normalleştirmeye çalışarak gülünç olmayın!

Fatma kişisi ruhen iyi değildir ve tedavi edilmelidir.
Nokta!
Oğlum ciddi mi lan ben Bingöl Adaklı da askerlik yapmıştım mk inanılacak şey değil.
yiyen kadının beynini, gelmişini geçmişini, züriyetini, sülalesi ayrı s...
buna normal tepki veren sözlük yazarlarını ayrı s...

haysiyetsiz orospu çocuğu.
Manyak kari
git kasaptan al serefsiz.
akrabaları arasında çinli olup olmadığı soruşturulmalıdır.
Sadece yediği hayvan sevimli diye tepki gösterilen insandır.

Yoksa dana, kuzu, tavuk, balık, domuz yemekte sıkıntı yok... hem de bu hayvanlar ne şartlar altında (bir zahmet araştırıverin) üretilip, çoğaltılıp, ne işkencelerle sofranıza gelirken.