bugün

osman bakkaliye.
(bkz: macro center)
Kadıköy de ermeni kilisesin yukarısında ufak bir kasap var. Adı da sarkis kasapciyan... Onda bulabilirsin.
Aşağıdaki sitenin takip edilmesi yararlı olacaktır. Şahsen bildiğim yerler yok.

http://www.idealsalam.com/
konya da çok kolay bulunuyor.
Macro center.
Büyük marketlerin çoğunda var.Ben ürünü ortaya kodum. Alan alır, almayan bırakıp kaçar
Migros'da ne yazık ki artık bulunmamaktadir. Lakin türkiye'de domuz eti ürünleri zor bulunabildiği için fiyatlama olarak dana ya da kuzudan aşağı değil aksine daha pahalıya bile satılmakta. Hal böyle olunca da eğer aynı parayı vereceksem kuzu etini tercih ederim lezzet olarak.
akşam akşam midemi bulandırdılar amk.
hindi bacon ve dana bacon da vardir, ama hem pastirma hem bacon demek anlatim bozuklugudur, universete sinavinda 2 3 soru cikar, keretalar sizi hadi bakalim.
bazı gerizekalılar da hava atmak için falan domuz yendiğini zannediyorlar herhalde. böyle düşünenlere ne olduğunu çaktırmadan domuz pastırması ve frankfurter domuz sosisi yedirmek lazım, et seven insanın beğenmeme gibi bir ihtimali olmayan lezzetler bunlar.

islamda haram olmasa ağzımıza sürmezmişiz, esas eziklik de buymuş. oğlum hayatında ağzına sürmediğin bir şey ile ilgili ahkam kesmek esas eziklik bence, dene beğenme istediğini söyle ama bir sikim bilmeden yorum yapma, midesi bulanmışmış, vah vah vah.

ben her türlü sakatat da yerim çoğu hayvanı da yerim. genelde gayet lezzetli oluyorlar. salyangoz bile yemiş bir insanım oğlum ben. emin olun domuz eti çok yağlı ve sağlıksız et, ancak aynı zamanda çok lezzetli bir et.
denenmemiş bir şey konusunda ahmak kesme fikrine katılıyorum.

aynı mantığın ateşin yaktığına kendini yakmadan inanmaması lazım.

daha yanmamışsın ama ateş yakar diyip elini ateşten çekebiliyorsun.

yiyene karışmam ama yemeyi de düşünmem. denememiş olmam o konu hakkında yorum yapamayacağım anlamına da gelmez.
Kasimpasa ve dolapdere de guzel domuz kasaplari var. Ben istanbuldayken burhan abi vardi durur mu bilmem.
yemediğim için beni ilgilendirmeyen durumdur.
Herşeyi yermiş. Alışmış kudurmuştan beterdir derler. Zıkkımın kökünü de ye ki listen tamam olsun. Bok ye. Zaten yediğin de o. Çünkü O hayvan bostanda yetişmiyor. Boynuzlarını da hazırla. Neden mi? O hayvanı yiyenden kıskançlık kaldırılır da ondan. Hazmedersin merak etme.
arapçılar yemiylor diye domuz sapık mı oluyormuş? asıl sapık çocuk sikenler.
yiyecek olan adam nerede satıldığını da bilir.

aklı sıra sözlükten komedyenlik yapmaca.

n'oldu ya la sizin reyiz

bunlaaaaa haşluuuuuuu

bunlaaaaa huşluuuuuu

diye ortalığı inletiyordu.

en son papazın elini öperken gördük.

asıl merakımız bu yönde.