bugün

Son zamanlarda dükkanın içinin sarhoş çalışanlarla dolu olduğunu hayal ettiğim firma. Başka bir açıklaması olamaz, dolandırıyorlar desek yalan olur ama ürünü de yollamıyorlar. Ağlaya ağlaya iş yapıyorlar, devriliyorlar falan. Muhtemelen içerde şöyle muhabbetler dönüyor:
Abi iptal gelmiş napıcaz
iptal neydi
Parayla alakalı
Parayı veriyo ya
Kim veriyo
Yani neyi
Ne
iptal var abi

Bu ne sipariş...
Telefon....
Hmm
Hangi ya bu? Kanka bakssana
Dur lan
Ya baksana bak bak
He geldim ne
Kanka bişe çıkıyo ekranda
Neymiş bakam... Telefon şeyapmışlar
Alma mı
Aynen almışlar telefon. Biz yollicaz nerde telfonlar

Ha bu arada, firma bunu görürse söylemiş olayım. Sizi dava ettim. Gerçi onu bile görmezsiniz siz şimdi.
Ürünleri göndermeyip milletin parasına çöken firmadır. Tüketici hakem heyetine başvurulmasına rağmen iade yapmıyorlar.
geçenlerde, satın aldığım ürünü 2 ay kadar bir süre göndermemeleri, telefonlara bakmamaları gibi sıkıntılarımızı cebimize koyarak merkezlerine gittik. şişli akın plazaya taşındıklarını öğrendik. gittiğimizde gayet işleyen bir ofis vardı, hiç kaçak göçek bir firmaya benzemiyordu. tedarik sıkıntısı çeken bir firma olduğuna ben inandım. sorunsuz bir şekilde ücret iadesi alıp çıktık.
https://youtu.be/sJpAOr3k1HQ
çokça yorumdan gördüğüm kadarıyla yüzde 90 dolandırıcı diye bahsedilen şirket. tavsiye etmiyorum.
Technopat in yasakladığı sitedir . Uymayanlara uyarı geliyor . https://www.technopat.net...og-yasaklanmistir.828905/
istanbul bilişime ait şikayet var sayfasında ki şikayetleri kesinlikle okumalısınız.
sanırım bu firmaya karşı bir karalama kampanyası başlatmışlar. ucuz olması diğer firmaların canını yakıyor galiba. ben 7 kere sipariş verdim hepside elime ulaştı başka yerden kazık fiyatlara sipariş vermeyin.
Güvenilir site diye biliyordum. son zamanlarda fiyatları da epey indirimli olduğundan eşe dosta tavsiye edecektim ki sanırım batmışlar ve gitmeden önce son bir vurgun yapalım demişler. Paranızı kaptırmayın.
ilk açıldığında 2 televizyon almıştım nerdeyse 10 senedir kullanıyorum ikisinide, hiç sorunda yaşamamıştım. demekki o da kendini bozmuş her para kazanan şirketin götünün kalkması gibi.
son birkaç gündür tüketici şikayet sitelerindeki şikayet sayısı hızla tırmanışa geçen alışveriş sitesi. yüzlerce insan haftalardır siparişlerini alamamaktan şikayet etmekte. bu mağdurlardan biri de benim. siparişi vermemin üzerinden 8 gün geçmesine rağmen ürün henüz elime ulaşmadı. 45 gündür bekleyen insanları gördükçe de zamanında elime ulaşacağını hiç sanmıyorum. firmanın sadece bir telefon numarası ve bir e-mail adresi var. onlara da kimse cevap vermiyor. dolandırılmış olabileceğimi düşünmeye başladım.
piyasanın altında fiyatlara aldanarak sipariş verilmemesi gereken site. bu siteden bir kez alışveriş yapma gafletinde bulundum. telefonla bir şekilde ulaştım, ürünün stokta olduğunu teyit ettim. havale ile ödemeyi yaptım (bir miktar daha uyguna gelmişti, havale indirimi vardı). sonrasında ödemeyi geçtim, ne zaman ürünü göndereceksiniz dedim. stokta var gözüküyor ama depoda yokmuş dediler. 1 ayda parayı ancak alabildim.

boşuna canınızı sıkmamak için bulaşmamanızı öneririm. n11, hepsiburada, gittigidiyor vb... pazaryerlerinden alışveriş yapın. en azından onlar arada bir güvence, mağaza sorun yaratsa bile onlar çözüyorlar.
genelde internetten almak mağazadan almaktan biraz daha ucuzdur, ancak bunun ürün bazında kontrol edilmesi, şüpheye düşülürse mağazaya telefonla sorulması gerekir.
hakkında merak ettiğim bir husus olan market.

web sitelerindeki internet uzerinden satış fiyatı ile marketten bizzat gidip aldığımızda ödedeğimiz aynı ? netlik kazandırılması gerekmektedir.
Diğer mağazalara göre oldukça makul fiyatları var.

Sitelerinde hem Türkiye hem de ithalatçı garantili ürünler mevcut. Ne Alacağınızı bilerek bir araştırma yapın.

Note 8 3300 lira ama snapdragon 835'li versiyon bu.
Pazar günü verdiğim siparişi çarşamba gününe kadar kargoya vermeyen, her aradığım gün yarın kargoya verilecek deyip beni oyalayan, çarşamba akşam aradığımda üründe hata tespit ettik göndermiyoruz biz de tam şimdi sizi arıyorduk diyen, 24 saat geçmesine rağmen hala para iademi gerçekleştirmeyen yasal hırsız dolandırıcı site.
türkiyenin en çok ziyaret edilen 290. sitesi, ee sıralama iyiyse kaliteli arttırıcan aga. heralde kalitelidir.
samsung galaxy a5 telefonumu 400 tl ucuz aldığım teknoloji dükkanı. Ucuz olmasının sebebi ise garantisinin kendilerinde olması. Henüz eknik servise götürmedim ancak bir sorun olursa 2 yıllık garanti kapsamında çatır çatır tamir ettiririm.
teknik servisi rezalet. aldığım telefonu taa anasınınkine airport avm ye götürdüm rica ettim dedim ki bana sorunun garanti kapsamı dışında mı içinde mi olduğunu söyleyin çok uzaktan geliyorum eğer garanti karşılamayacaksa ben yaptırcam diyorum yok efendim görmeleri gerekiyormuş. sorunu da şarj soketi bozuk he. lan 30 saniyelik iş onu yapmak ben de bu sektörde sayılırım. sırf garanti kapsamında olup olmadığını öğrenmek için 7 ila 10 gün beklemem gerekiyormuş. tamiri daha sormaya cesaret edemedim.
yüzlerce ürünü internet mağazasında reklam amaçlı 200 300 tl daha ucuza gösterip sorunca stoğu bitmiş diyen mağazadır.

şahsen almak istediğim bir dell veya lenovoydu hatırlamıyorum bir laptop için internetteki beğendiğim bir iki modeli daha ucuza almak hevesiyle görmek için mağazasına gittiğimde ellerindeki sadece 2 modeli göstererek diğerleri yok demişlerdi, hatta pişkin pişkin internette öyle olabilir ama elimizde yok orada öyle görünüyor olabilir demişlerdi.

biraz araştırırsanız bunun birkaç ürün için stok bitmesi durumu deil istanbul bilişimin bunu bir reklam stratejisine dönüştürdüğünü birçok ürünün mağazalarında olmadığını görebilirsiniz.

ellerinde olan ürünlerde ise biraz daha ucuz olabilmeleri diğer bütün ucuz siteler gibi ürünleri marka garantisi deil kendi distributor garantileriyle getirmelerinden kaynaklanır. yani sony veya samsung bir laptop aldığınızda garantisi mağazadır sony veya samsung deildir.
piyasaya göre daha uygun fiyatlarla teknoloji ürünlerin bulabiliyorsunuz. cep telefonu, bilgisayar vs alacaksanız buraya da bakın derim.
bir projektör aldım 2. gün kapımdaydı. şarşırttılar ben nasıl bu kadar hızlı olabilir dedim. yine aynı şirketten 5 gün sonra bosch mikrodalga fırın aldım şuan 2. iş günlerindeler ama hala kargoya verilmemiş. bir siparişlerinde müthiş hızlı diğer siparişlerinde süper yavaşlar. anlayamadım neden olduğunu. az önce telefonla aradım ve dönüş yapacaklarını söylediler haber bekliyorum.
kaydınız bugün yapılacak deyip yapmayan bir firmadır. maile cevap gelince iyi dedim bari uğramama gerek kalmadı hallederler. sabah 7'de gelmişti mail. gece 12 oldu hala kayıt mayıt yok. ikinci bir mail attım ve sabah cevaba bakacağım. yoksa direk mağazaya, gerekirse tüketici haklarına kadar giderim. koskoca mağazasın imei kaydı olmayan telefon satıyorsun anasını satayım. tezgah altından alıyoruz sanki telefonu. sorunum çözülse dahi çöp bile almam artık.
garanti konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadığım firma.
çağlayan şubesinden piyasada 550 tl lik telefonu 380 tl almışlığım vardır.
aldıktan 2 gün sonra zam yapıp 450 tl ye çıkarmışlardır.
ürünleri orjinaldir. kutusu açılmamış olarak teslim edilmektedir.
yalnız gitmeden önce bir şeye dikkat edilmelidir, web siteleri üzerinden baktığınız ürün stokta var mı yok mu mutlaka kontrol etmelisiniz. eğer stokta varsa altında satın al yazısı kırmızı renkli olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar