bugün

şikayetvar.com ve internette çoğu yoruma bakınca kafa karıştıran sorunsal. arkadaş oradan bilgisayar aldı bir sorun çıkmadan. verilen tarihte sorunsuz eline ulaştı. şimdi ben de telefon alayım diyorum ama sıkıntı olabilir diyorlar.
Dolandırıcı değil.

Sattığı çoğu markanın Türkiye servislerinde garantileri geçmiyor. Distribütör garantisi veriyor.

Ben play station almıştım burdan cek cumhuriyeti malıydı. Sony Türkiye garantisi yoktu. Kendi servislerinde veya anlaştığı bir yerle tamir vs olayları yapıyordu.

O yüzden diğer sitelere göre ucuz. Olayı bu yani.
Alınan çoğu ürünün gönderilmediğini okumuştum. Paralarını almakta da hayli zorlanmış çoğu müşteri. Dertsiz başıma dert alayım diyorsanız alışveriş yapabilirsiniz.
50 gün önce açmıştım bu başlığı. Telefon alacaktım. Almadım gittim mediamark'tan aldım telefonu 4000 liraya. Orada 3500 liraydı. Tüm sitelerde 4000 iken ya da daha fazla iken orada 3400 3500 civarındaydı. Baktım çok şikayet var güvenemedim.
iyi ki de almamışım. Kapanmışlar. Millet hep mağdur olmuş. 3 aydır ürün alamayanlar varmış.

https://www.haberturk.com...ilan-etti-2754008-ekonomi
Aylardır millet ürünlerinin teslim edilmeyişinden dert yanarken hala oradan sipariş edenler vardı.

Bilinçsiz tüketiciyiz. Oysa ki her şey bir tık uzaklıkta.
dolandırıcı molandırıcıyı bilmem

ama başlarda iyi uçuyordu

mecidiyeköy de mağazaları var (veya vardı) bunların

en son baktım o çocukların oynadığı

oyun hikayelerinden başka bir şey yok

gerçi oyun deyip geçmemek lazım

asıl para onlarda

zokuk

2 parça plastik 2000 yetele amk.

neyse

gider bu, bak gör demiştim (kendime)

gitmiş