bugün

uzakla ilgili espiri yapılacağı zaman bir endişe kaplar içimizi. hiç bir yere yakın olamamak yakar bizleri. istanbul a da uzağızdır edirne ye de. ırak olan gönülden de ıraktır lafını en çok bizler bilir bizler anlarız. ama genede iyidir lan beylikdüzünde oturmak.
1 saat 15 dakikada taksime giderler. taksimde bu yazarlarla buluşanlar kıymetlerini bilsinler.
Istanbulun korkunÇ kalabalığından uzak, olaysiz , yaşayanın kafasının rahat olduğu yer. Havası bile güzel.
(bkz: sosyalistkamyoncu)

sözlüğün güzel, çekici ve seksi bayanlarını dört gözle bekliyoruz.

önemli not: koskocaman sözlükte hiçbir bayan yazar Beylikdüzünde oturmuyor galiba amk.

bu ne lan böyle.
sözlüğün en seksi erkeklerinin oturduğu semt. bir kişide çirkin çıksın arkadaş.
istanbulun yaşanabilecek en güzel yerinde yaşayan yazarlardır. kişi başına 8 tane düşen cafeleri,Avmleri ve parklarıyla avrupa şehri gibidir beylikdüzü. gecekondunun ve göt göte vermiş iğrenç apartmanların bulunmadığı nadir belkide istanbulun tek semtidir. tepe olduğu için havadardır, yeşil alanı boldur. ayrıca denizede sadece 15 dakika uzaklıktadır.
olaya istanbul haritasından bakılacak olursa; aslında pendik'te oturan kişiden daha fazla istanbul'da oturmasına rağmen istanbul'da oturmuyor muamelesi gören kişilerdir. pendik'ten sonra tuzla var ve akabinde istanbul bitiyorken, beylikdüzü'nden sonra büyükçekmece, kumburgaz, çatalca, selimpaşa, silivri vardır.
olmaktan korktugum yerdeyim
beylikdüzündeyim diyen yazarlardır.
bilim adamları beylikdüzünde su bulmuş...
biride çıkıp demiyor ki başlıktaki (nde) neden ayrı.
Tek kız benim galiba.
istanbullu değildir, edirne il sınırına yaklaşmıştır onlar.
Okuyom o sayılıyor mu.
Kürt oranı düşük, huzurlu bir semtte yaşayan yazarlardır.*
şehrin ücra köşelerinden oturan yazarlardır lakin ben onlardan biri değilim.
az sonra ordan geçicem. eğlenmek isteyen bayan varsa o tarafta oturan takılalım.
köyde yaşayan yazarlardır. Traktörlerle gezen insanlar, koyunlarını otlatan çobanlar falan var. Kışın merkeze göre çok daha soğuk olur çünkü dağın başı resmen. Bir de gölü var, uzaktan izlemesi en güzeli. Yaklaştıkça bildiğin bataklık.
bulgarca biliyorlardır yüksek olasılıkla...
büyükçekmece de oturan yazar olarak bana yakın yerde oturan yazarlardır.
güncel Önemli Başlıklar