bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  okulda genelde bir parti havası olması nedeniyle durmadan makyaj yapan ve botlarıyla gelen kızlardır.bunların yanınada yaklaşılmaz.burunları kafalarının bir yerinde ama gören var mı bilemiyorum.birde d blokun üstünde bir yer açıldı şimdi herkes orada takılıyor anlam vermiş değilim.ama yinede aralarında sizi anlayacak dünya meselelerine kafa yoran az da olsa hatun var.
  (bkz: istanbul aydın üniversitesi kantini)
  2 ... demlikahve
 2. 2.
  ugg botlarının sponsorluğunda okula gelen, %75'i sarışın kızlardır. bizim okulumuz gay bar tadında olduğu için florya tarafında bulunan bu güzide kızları yakından takip etmekteyiz. orda onlar teklif ediyormuş, bilinmez ne kadar gerçektir.
  4 ... epilasyonlu sinek bacagi
 3. 3.
  onlar da birer insandır, zengin çocuğu olabilirler fakat kimyasal bir farklılıkları bulunmamaktadır.
  2 ... jamjamm
 4. 4.
  gerizekalılık oranı çok yüksek boyutlardadır.
  sabancı, koçta okuyan bile daha mütevazi, aklı başında olan sayısı daha fazladır. istanbul aydında okuyan öğrencinin, zengin çocuğu olduğu yalandır. orta halli öğrenciler vardır genellikle. özel üniversitede okuyorum, zekiyim, güzelim havalarında bulunurlar fakat, -aşağılamak amacıyla değil- olduklarından farklı gözükme çabası varoşluklarını, salaklıklarını ve kaşarlıklarını çok göz önüne seriyor.. kompleks ve eziklik duygusunu etini veya aldığı marka giysiyle gösteren boş genç kızlardır.
  8 ... amele spor
 5. 5.
  kısa boylu, sarışın , çok makyajlı bei saaaan , baaaan diye konuşan tiplerdir.
  bilgi, ve yeditepe kızları bunları ezer. koç , sabancı bunları sallamaz.
  2 -1 ... kaplus
 6. 6.
  dersini anlatmaya çalışan profosörün arkasından

  ''o neydi öyle kendimi trt3 deki aptal açık oturumlarında gibi hissettim yaaaa'' diyecek kadar zekaya sahip kızlardır.
  5 ... alphaomega
 7. 7.
  okulda bulunan %75'lik kız bölümünün %60'ından yola çıkarak, sanki okuldaki tüm kızlar "kaşar, salak, gerizekalı, boş beyinli ve kompleksli" bir kişiliğe sahipmiş gibi bir genellemeye ulaşılmaktadır.
  2 ... lonely 00
 8. 8.
  okulun %75'ini oluşturdukları için, okuldaki %25'lik diğer bölümünde(erkek ve çekimserler) bu kızlar üstünden yola çıkarak "salak, gerizekalı, kaşar, kompleksli" tarzında genellemelerin oluşmasını sağlayan tiplerdir..

  bir gençlik yalan oldu üstad..
  3 -1 ... fatal
 9. 9.
  * Zengin değillerdir.
  * Genel de marka diye aldıkları çoğu şey imitasyondur. (bkz: Ugg)
  * "Beni tokaaaatlaaayyııınnn barışmıjjaaam diye gitttim barıştımmm " diye okulun içinde çığlıklar atan bir gerizekalı da vardır.
  * Olduğundan farklı olmaya çalışanların okuduğu yerdir kısaca.
  3 ... bal
 10. 10.
  muhtemelen "salak, gerizekalı, kaşar, kompleksli" olan kızlardır, zira ateş olmayan yerden duman pek çıkmaz. istanbul'da tek/birkaç binadan oluşan çakma vakıf üniversitelerinin çoğunda vardır bu popülasyon, üzülmeyin yalnız değilsiniz...
  1 ... ozz le grand
kapat