1. 1.
    Nihayet kapılarını ziyaretçilere açan fuardır. Yine envai çeşit ilginç otomobilin yer alacağı zaten önceden açıklanmıştır. Dileyenler 11 ile 21 arası ziyaret edebilirler. Ücretleri vs de açıklanmış.
    ... hezgin
  2. 2.
    çok sayıda firmanın çekilerek eski havasından çok şey kaybedecek fuardır.
    2 ... system error
  3. 3.
    Volkswagen (VW), Audi, Porsche, Skoda, Seat, Bentley, Lamborghini ve Bugatti’nin Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv, Citroen, DS, Subaru, Infiniti, Kia, Mazda, Volvo ve Suzuki gibi markalar olmayacaksa oranın keyfi mi olur?
    bu sene tırt fuardır.
    2 ... son tahlil
  4. 4.
    Sektorun yarisinin katılmadığı yarım bir fuar oluyor.

Klasik arabalar bölümünü de gezebilirsiniz.
    ... arjantin
  5. 5.
    bugün gittim, gördüm, geldim. bilenler biliyor, 20' ye yakın firma katılmadı fuara. ben de ilk defa gitmiş biri olarak beğendim doğrusu. bazıları eskiye nazaran sönük falan diyor. daha önce gitmediğim için bu konuda yorum yapamıcam. sadece birkaç şey yazacağım gördüklerimle ilgili.

mercedes'ten başlamak isterim. fuarın en güzel konsept arabasına sahipti. vision mercedes maybach 6 modeli dehşet güzellikteydi, aklımı başımdan aldı desem yeridir. hayvani bir şey yapmışlar batman'in arabasına benzer.

renault'un konsept arabası da aklımda kalan 2. güzel şeydi (bkz: renault trezor). üstü açılan araba modelini fazlasıyla geliştirmişler ve göz alıcı bir şey çıkmış ortaya.

aston martin'ler de şahaneydi. fakat etrafını kapatıp kimseyi arabalara yaklaştırmıyorlardı. fuarın sanırım tek kapalı gösterimi buydu.

honda'nın f1 arabasını görmekte güzeldi. hibrid arabaları da çok hoş olmuş.

mustang, sen bambaşka bir şeysin. keşke amerika'da olsaydım da 40 bin dolar verip seni alabilseydim.

doleran, seni şapşik. senin ne işin vardı burada?

son olarak fuardan birkaç foto ekleyeyim yazdıklarımla ilgili. yarın son gün, gitmeyi düşünenlere fikir olsun.

istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    istanbul autoshow 2017
    (img:#14095500)
    (img:#14095501)
    (img:#14095502)
    (img:#14095503)
    3 ... bana abi deme asuman
  6. 6.
    Yerli otomuzun bütün ilgiyi üzerine topladığı otomobil fuarı.
    ... sozleriyle alkis alan yazar
  7. 7.
    Renonun gri arabası bildiğin viper araklaması olmuş. .
    1 ... vigilante8
  8. 8.
    Bütün fotolar araba farıyla çekişlmiş. Teşekkürler.
    ... serdarsl06