1. 1.
  istanbul'daki futbolsever sözlük yazarlarının uzun süredir görüşemediği, spordan uzak kaldığı düşüncesi ile kendisine can bulmuş olan zirve girişimidir. hayatadami ve boorphy nickli yazarlarla kararlaştırılmış olmakla beraber, cavo, lets write, baltali ilah ve melankolik gibi oynadıkları futbol ile herbiri kendi mevkiinin değişmezi olan yazarlarla da önsözleşme yapılmıştır. gene ihtimaller dahilinde olması halinde saylongillerin muzaffer de aramıza katılacak, biraz futbol dersi verecektir müritlerine...

  mekan olarak anadolu yakasında bir halı saha düşünülmekle birlikte katılım sınırlı olacağı için de mümkün olabilecek en yakın zamanda katılımcıların poisonx nickli şahsıma ulaşmaları rica olunmaktadır.

  zirvenin genel yapısına gelecek olursak da muhtemeliyat içerisinde 18:00-19:00 saatleri arasında bir halısaha maçı yapılacak, takip eden 3-4 saat boyunca da yazarlar bir mekanda maçın yorgunluğunu soğuk içecekler ve biraz sohbet ile üzerlerinden atacaklardır. genel konsept budur, uzatıp da saçmalamanın alemi yok.

  maça gelirim, sohbete yokum diyenler,
  maça gelmem ama sohbete iştirak ederim diyenler,
  hem maça gelirim, hem de muhabbete ortak olurum diyenler...

  birşey demeyi becerebilenler gelsinler işte.

  henüz maçın nerede olacağı kesinleşmediği için zirvebox'a eklenmemiş durumdadır zirvemiz, ancak kuvvetli iki ihtimalden öncelikli olanı moda, moda'nın alternatifi de selimiye'dir.

  gelişmeler için bizi izleyin...

  tarihini yazmamışım: 29 Mayıs 2010 Cumartesi... organizasyon bilgilerini de mekan netleşince duyuracağız.
  4 ... poisonx
 2. 3.
  "verin lan topumu" diyerek muhalif olmayı düşündüğüm sosyal aktivasyon kodu. orada olacağım.
  1 ... beysar
 3. 4.
  şu yaşımda ölümün bile size yeteceğini düşünüp, katılmak istediğim olay. *

  çağırmazsanız eksilerim.
  2 ... emsalsiz 1
 4. 5.
  beysar'ın en birinci olarak nickini listeye dahil ettiği zirvedir. ter kokumuzu ortalığa salıp da insanları tahrik etmemek adına oda spreylerimizi, spor çantalarımıza konuşlandırmış olmamız gerekmektedir.
  2 ... poisonx
 5. 6.
  tüm techizatımla poisonxin takımında kaleyi koruyacağım zirve. mekan konusunda gerekli girişimleri yapmış bulunmaktayım lakin cevabı yarın itibariyle alacağım. bu yüzden poisonx veya bendeniz hayatadami burada gerekli açıklamaları yapacağız.
  ayrıca; katılımcıların leş kokmayacağının garantisini vererek sponsorumuzun rexona olduğunu belirtmekten kıvanç duyarım.
  geliniz efendim, en kısa zamanda kaydınızı yaptırınız. saygılarımla.
  ... hayatadami
 6. 7.
  cumartesi akşamı yapılacak olanmış, futbol zirvesi imiş.. ayrıca an itibariyle başlığını gördüğüm ve katılmayı caanı gönülden istediğim zirvedir. katılacağımdır. özel davet almışımdır. ayrıca hem maça katılırımdır hem muhabbete gelirimdir, soğuk içeceğimi de organizatöre ısmarlatırımdır. * *

  sağ bekte yerimi ayarlayın bu arada. *
  ... dahasidawar
 7. 8.
  hayatı yedek kulübesinden takip eden bir birey olarak katılmak istediğim, son dakikalarına doğru antrenörün seyircisine alkışlatmak istediği futbolcusunun yerine oyuna dahil olabileceğim zirvedir.
  4 ... beklemenin boylesi
 8. 9.
  anadolu yakası olması sebebiyle katılamayacağım zirve. halbuki hem maçta stoper oynayıp hemde maç sonrası soğuk içeceklerde sınırsız bira tüketeceğim bir zirve olabilirdi.
  (bkz: ben neden avrupa yakasında oturuyorum sözlük)*
  ... dokunmayanarsin
 9. 10.
  avrupa yakasından, kıtalararası yolculuk yaparak katılacak arkadaşlara, zirve sonunda minimum eminönü(veya karaköy), maksimum edirnekapı'ya kadar eşlik edebileceğim zirvedir.
  1 ... poisonx
 10. 11.
  anadolu yakası dağıtıcılığını da benim üstlenebileceğim zirve.
  1 ... emsalsiz 1