bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    Şu gökyüzünden gelen sese ilk açıklamalar gelmiş.

hemen alıntılıyorum.

--spoiler--
    15 dakika önce harvard üniversitesi gök bilimi enstitüsünden dr. carrick stewe adında bi doktor istanbuldaki ses ile ilgili acıklama yaptı. seslerin çıplak kulak diye tabir edilen 40 khz ve 1000 mhz aralıklı ses duyum ölçümüne göre dünya üzerinde hiç bir maddenin oluşumundan sonra çıkartılabilicek bir sesin mümkün olmayacığını açıkladı. yani bu sesin doğadan cıkan her hangi bir materyal ile olusturulup bir plak bir cd veyahut iki cismin birbirine sürtünümü ile çıkabilmesi imkansız. ilk açıklamada sözlerine "korkutucu ama bir o kadarda ilgi çekici" demiş. bu da doğa dışı insan üstü oldugunu acıklıyor. daha çalışmaların çok basındalarmış. istanbul paralelindeki 4 statik uydunun o saatlerde yok olduguda açıklanmış. acılamalar için link vericem ama benim girdiğim server ingiltere ve amerikadaki bi kac üniversitenin serverlarından destekleniyo.
    --spoiler--

bu da demek oluyo ki zıçtık.
    -1 ... melisa kalp
  2. ?.
    doğrudur. biraz önce bizdelerdi.
    ... himmet abey
  3. ?.
    + hadi kızım gel.... oraya yapma koş koş koooş gel kızım gel.. he oraya sıçabilirbin...

o ne lan? lan nooluyo lan...

- selam dünyalı, biz dostuz.

+ tut kızım. tutututtuututu...
    ... lipsoz
  4. ?.
    dün rüyamda uzaylı gördüm, bu rüya olamaz bu gerçek diye başladım ağlamaya her yerde amerikan bayrakları vardı evimizde, odamızda, camilerde bile, ciddi ciddi gördüm bu rüyayı eğer öyleyse aptal malum durumu yaşamışım.
    ... coolego
  5. 1.
    -abi uzaylılar yaklaşıyormuş.
    +biz de onlara yaklaşıyoruz . *

-anne uzaylılar geliyormuş.
    +ayy dur bi evin tozunu alsaydık.

-baba oha uzaylı gelcekmiş duydun mu ?
    +geldikleri gibi giderler.
    -hiç..

bizim evde kimse iplemez. *
    3 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
  6. 2.
    kapalı çarşıda olma ihtimalleri yüksektir şu dakikalarda.
    ... milkybay
  7. 3.
    doğrudur. bana da az önce sultanahmet'i sordular.
    2 ... yoksa sen hala
  8. 4.
    +selam dünyalı biz uzaylıyız
    -biz 4 kişiyiz gardaşşşşş.
    ... sadece dinle
  9. 5.
    bugünü yarına bağlayan 00.00 da gerçekleşecek diyorum bakın.
    ... flat head
  10. 6.
    https://video.uludagsozluk.com/v/londra-da-duyulan-garip-sesler-ve-ufo-görüntüsü-45795/

tanıdık geldi mi ?
    ... nasyonalsosyalist