bugün

insan aklıyla dalga geçmekten başka bişey değildir. bide utanmadan çıkmış açıklama yapıyor , ülkemizin en öneml şehri çomarlara emanet edilip bildiğiniz tecavüz edilmiştir.
iyi peki, şimdi ne olacak? her şey aynen devam edecek gibi geliyor. “Artık her şey için çok geç” mi demek istiyor?

ikincisi: bu tür başka itiraflar gelmeye devam edecek mi? En sonunda, “evet, evet ülkenin içine ettik” diyecek sanki.
istanbula üçüncü köprü çevre cinayetidir diye beyan ver sonra o üçüncü köprünün yapım emrini bizzat ver sonra istanbula ihanet ettik bundan ben de sorumluyum de.

Sorumlusun elbette hem de taammüden canavarca saikle. .
mehmet cengiz'le beraber silktik dese daha açıklayıcı olabilecek beyan.
kadir ağabeyin istifasından sonra "topbaş bizi kandırdı" açıklaması ile iyice pekişecek olan söylemdir. der mi ? der..
Hünkârımız 1. Tayyipten inciler...
istanbula ihanet ülkeye ihanettir..

vatan haini muamelesi görmelidir istanbula ihanet eden kişi ya da kişiler..

ömür boyu müebbet hapis ya da idam..
bir tayyip erdoğan sözü.

şimdi katarlıların arsa topladığı alanda milyarlarca dolar harcayıp kanal istanbul adında bir proje ile ihanete devam etmek istiyor.
görsel
yalnızca hainler ihanet eder.
buna devam edebilmek için yapmadığınız kalmadı.
istanbul'un tek çaresi kuzey Kore tipi askeri komünist diktatörlük.

Mülkiyet hakları, insan hakları filan rafa kalkacak.

Sokaklar ve caddeler üç kat genişletilecek, her parsel içinde bir ada park alanı olacak. Mesken sayısı üç katı azaltılacak.

Nüfus 7-8 milyona düşürülecek.

Marmara Bölgesinde bir çivi dahi çalışmayacak.

Evsiz kalan 10 milyon diğer şehirlere dağıtılacak.

Bunu yapabilmek için Marmara Bölgesinde fabrika, üretim hatta küçük atölyeler bile yasaklanacak.

Her türlü üretim Karadeniz, doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesine kaydırılacak.

istanbul'da üniversiteler kapanacak. Turizm bölgelerinde üniversiteler açılacak. Eğitim 6 ay turizm sezonunda duracak. Kışın boş kalan egedeki yazlıkları üniversite öğrencileri kiralayacak. Yazları öğrenciler turizm sektöründe çalışacak.

Karadeniz, doğu ve güneydoğu Anadolu'da her ilçeye doğalgaz sağlanacak. Küçük ilçelerde ısınma, sağlık hizmetleri ve teknoloji sorun olmaktan çıkarılacak.
Küçük illerde tıp fakülteleri iki katına çıkarılacak.

Sınır şehirleri gümrüksüz dev serbest alanlara çevrilip, ticaret ve turizm yapılacak.