1. 1.
  ekrem imamoğlu nun yaşadığı durumdur.

  sen kalk zorlu hayat şartlarında büyü. gençliğinde sık dişini oku, çok sevdiğin futbolunu oyna, inandığın dinin gereğini eksik etme, hayrlı bir evlat ol, eşin sana aşık olsun, çalış didin beylikdüzü nü adam et. sonra istanbul sana belediye başkanlığını sunsun ama birileri yok öyle diyerek anahtarı sana vermemekte diretiyor.

  ysk ya gidip hemşehrim noldu bizim mazbata dese silahla ateş edecek bir kitle var karşısında. yakında hulusi akar ı oturduğu apartmanın önüne helikopterle indirirlerse şaşırmayacağız.
  2 ... sansyoklan
 2. 2.
  hassiktir be rıfat abi, vallahi bak hassiktir!

  ulan gün gibi ortada olan usulsüzlükler, sahte seçmen kayıtları var. en bariz örneği büyükçekmece'de dönen dolap. şimdi bu durum karşısında itiraz edildiği için seçimin ertesi günü 29 bin olan oy farkı bugün 14 binden daha aşağılara düşmüş durumda.

  tüm bu olup biteni görmezden gelip, aklınızca böyle s*kimsonik fikirleri nasıl belirtiyorsunuz ben anlamıyorum. yasal süreç devam ediyor. o yüzden mazbata şu an hakkı değil imamoğlu'nun.

  sabrecedek, bekleyecek gerçekler ortaya çıktığında hak ettiyse alacak mazbatasını, hak etmediyse eğer susup saygı duyacak çıkan sonuca, tıpkı bizim yapacağımız gibi!

  "soloh soroylo ongollonmok."
  1 -6 ... iyesta