bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanların 4 yılını çalıp mesleksiz bırakan* güzide üniversite.
    3 -4 ... beyazyelkenli
  2. 2.
    piyasaya adam yetiştirme konusunda anadolu üniversitesi, mimar sinan ve marmara'dan geri kalan, kuramsal bilgi ve akademisyen yetiştirme açısından da ilef'e yaklaşamayan fakültedir.
    2 -1 ... saparmuradniyazov
  3. 3.
    güzel sanatlar fakültesiyle karşılaştırılmaması gereken fakültedir. rakip diğer devlet iletişim fakültelere kıyasla istanbulda bulunması ve yeterli teknik donanıma sahip olmasıyla ayrıcalıklıdır. evet ilk yıl inkılap dersi verir, ama bu diğer okulların tüm sözel bölümlerinde vardır zaten. anfilerdeki ses sorununa katılmakla beraber, sorunun ses sisteminden ziyade öğrenci sistemiyle alakalı olduğunu düşünmekteyim. zira sınıfta sadece dersi dinlemek isteyenler olduğunda ses sistemine ihtiyaç kalmayacaktır.
    2 ... japonbaligi
  4. 4.
    mezun olduğum şimdilerde o serbestliği çok özlediğim güzel fakültem. mezunlarına iş yada meslek kazandıramamsı gibi bir durum söz konusu değildir. zira sektör cadı kazanıdır. sabırla staj yapar sonrasında 700 liraya çalışmaya tama edersen işsiz olarak görülmezsin. ya da müthiş bir zekaya ve yaratıcılığa sahipsindir. nerede olursan ol yıldızın parlar bunun fakülteyle alakası yoktur.
    kantindeki adını hala bilmediğim abla ve adem abi(şimdilerde iktisat kantininde)
    öğrenci işlerindeki nihal abla
    araş. gör. korhan mavnacıoğlu
    öğretim görevlisi ayşe kalay
    öğretim görevlisi selma serdaroğlu
    ve en nihayetinde
    dekan prof. dr. suat gezgin fakültenin değerlerindendir.
    birde veysel batmaz olmasa süper olur
    2 ... laciwert
  5. 5.
    iyidir hoştur, ne umdum ne buldum dememek lazım, keyfini çıkarabildiğin 4 yıl verir sana.
    bir de canım cananım benim fakültemdir.
    ... tuzluk
  6. 6.
    suat gezgin'iyle nudoğan rigel'i ile murat özgen'i ile yetişmiş gazeteciler çıkartan fakültedir. Bu arada pek kişi sevmese de çok sevdiğim şebnem çağlar da iyi hocalarındandır.
    -1 ... nefaki
  7. 7.
    'bir iletişim fakültesi teknolojiyi kullanmaktan ne kadar uzak olabilir?' sorusunun yanıtı niteliğinde bir fakültedir. internet üzerinden ders kayıdı yapabilmek bu fakülte öğrencileri için sadece bir ütopya olabilir.
    ... santa clara
  8. 8.
    en üst katta beko'nun şubesi açılmış koridorlarıyla daha bırakın ses sistemini aydınlatması bile olmayan derslikleriyle kapıdaki tek dertleri işten çıkarılma korkusu olan güvenlik görevlileriyle bar taburesi misali kantindeki kuntik oturma şeyleriyle * yarmış yurdum iletişim fakültesi.
    ... dettpissiracalu
  9. 9.
    istanbul üniversitesi beyazıt kampüsünün hemen yanında bulunur. içinde, gazetecilik, halkla ilişkiler ve radyo sinema tv bölümünü barındırır. yönetmen olmak için buradaki rts bölümü kesinlikle seçilmemeli. güzel sanatlar fakültesindeki sinema tv bölümleri tercih edilmelidir.
    ... zampara zuhtu
  10. 10.
    vergi dairesine benzeyen ve belki de bu yüzden 4 sene boyunca üniversite havasını asla bulamayacağım fakültedir.
    1 ... benmegalomanim