1. 1.
  Avcılar da bulunan istanbul Üniversitesinin en modern fakültesidir. insanın bitirdiğinde özlediği ve kıymetini anladığı bir okuldur. inanın insan ayazını bile özler oranın...
  2 -1 ... qb1903
 2. 2.
  diğer fakültelerin sevmediği fakültedir. çünkü her şeyi vardır. mezunları bu fakülteye iyi bakarlar.
  1 ... zerre
 3. 3.
  ozel universite tadinda bi devlet okuludur. ayni zamanda turkiyenin ilk isletme fakultesidir.
  3 ... serpico
 4. 4.
  http://www.youtube.com/watch?v=XSGYKTamqz0+
  http://www.youtube.com/watch?v=nlEDvtFZK3s+
  -1 ... kirmizi baslikli kiz
 5. 5.
  avcılar kampüsü içindeki diğer fakültelere bakıldığında öpüp de başa konulası fakültedir..oldukça kaliteli hocaları bünyesinde bulundurur..tek eksi yanı berbat kantinidir..
  ... musti336
 6. 6.
  fakülteye giden uzun-asfalt yolu uzun-taş yol yapma çalışmaları sırasında ortalığın çamur deryası olduğu ve öğrencilerin bir kısmının sırf bu derya yüzünden okulu 1 hafta astığını biliyor muydunuz?

  uzun-asfalt yolu uzun-taş yol yapma sırasında kullanılan kepçenin içindeki pala bıyıklı abimizin sabahın 8.30'unda shakira-hips don't lie dinlediğini biliyor muydunuz?
  5 ... leoking
 7. 7.
  Siyasefakultesi tten uzak, aynı zamanda toplumdan da uzak öğrencilerin okuduğu, ( Bir kısım öğrenci kendilerinin Oxford`ta okuduğunu dahi zannetmektedir.) bir tarafi göl ve ağaçlıkla, diğer tarafı okulun öğrencilerinin arabalarıyla dolu olan , çeşitli deneylerde kullanılmış hayvanların ve tiki öğrencilerin özgürce takıldıkları eğitim yuvasıdır.
  ... gasil
 8. 8.
  Aşk yuvası okuldur.Aşıksanız okula daha bir istekle gidersiniz.Dersler sıkıcısır ne de olsa.Bunun dışında iyi hocaları olan genelde zengin çocuklarının gittiği en özel devlet üniversitesidir.
  3 ... erguvan
 9. 9.
  şimdilerde eski havasının yerinde yeller esen, istanbul üniversitesi avcılar kampüsü fakültesi.
  bir dünya arkadaşımı bünyesinde barındırmakta olup, ulaştırma ve lojistik yüksek okuluna komşu fakültedir.

  sağlam kaynaklardan duyduğum haberlere göre.. fakülte mensupları, lojistiğin yeni binasını FECI kıskanmektalarmis. *
  2 ... dancing in the moonlight
 10. 10.
  birçok yönden çok iyi bir fakülte olmasına rağmen istanbul' da olduğu tartışılan, okula konuşmacı olarak gelen bazı ünlülerin " kusura bakmayın biraz geciktik, eskiden işletme fakültesi istanbul daydı. " gibi espriler yapmalarına neden olan okul.
  1 ... bagwell