1. 1.
  kızlar tuvaletinin hiç bir kapısının kapanmadığı okul binasına sahip yer.
  ... pixie
 2. 2.
  her daim tuhaf kokan,yerin dibinde karanlık basık bir kantini olan,kız populasyonu erkeklere göre ezici bir şekilde çok olan,bazı gıcık ötesi hocaların yanında melek gibi hocalarıda barındıran,bitki dersleri müftülüğün içinde olan,dersleri anlayabilmek icin latince ögrenmek gereken okul.
  1 ... aurora
 3. 3.
  birinci sınıfta 5 bölüm birlikte fen fakültesinin 600 kişilik bir anfisinde ders gören ya da göremeyen öğrencilerin bulunduğu bölüm. ikinci sınıftan sonra yerin dibinde küçük ama sıcak kantinini barındıran, küçük bir bahçesi ve bitmeyen aç kedileriyle dolu okul. kışın kalorifer yanmaz, baharda yanar. her şeye rağmen güzel anılar bıraktığınız , özlem duyduğunuz yer olur.
  ... kacak kelebek
 4. 4.
  fare deneyleri için bodrum katında yetiştirilen fareler yüzünden yazın okul kokudan çekilmez olur. biri okulun yerini sorduğunda kokuya gel diyecek kadar çevreyi sarar. küçük bir okul olduğu için herkes birbirini tanır, hatta ismini bilmediğiniz kişinin hakkında her şeyi bilirsiniz. hocalar dahil herkesin dedikodusu yapılır. eğlencelidir, çünkü eğlence sizsinizdir. siyaset veya bu olaylarla hiç alakası yoktur. resmen bir fanus içine tıkılan bir mekan gibidir. kendi halindedir. bir de güvenlik görevlileri sürekli değişir.
  ... kacak kelebek
 5. 5.
  (bkz: benim canım okulum)
  (bkz: çok özledim çok)
  (bkz: seni sevmeyen ölsün)
  ... angelina
 6. 6.
  insan populasyonu açısından bir nevi kız lisesidir.
  2 ... sound of silence