1. 1.
    anadolu üniversitesinin elinden aöf tekelini alan fakültedir.

tıpkı anadolu üniversitesi gibi sınavsız 2. üniversite şansı tanımaktadır.harçları biraz daha yüksektir o kadar.

http://auzef.istanbul.edu.tr/ana-sayfa.aspx

diğeri için

(bkz: erzurum atatürk üniversitesi aöf)
    1 ... comengineer
  2. 2.
    an itibariyle ağzıma sıçmıştır. bi sınava giricez yaklaşık 1 saat 45 dakikadır açılmıyor sitesi. herkes aynı dertten müzdaripse alın o sınavı götünüze sokun!
    1 -1 ... isyankarbumerang
  3. 3.
    internet üzerinden yaptığı online sınavı an itibari ile eline yüzüne bulaştıran üniversite.
    (bkz: terbiyesizler)
    1 -1 ... bizankaragucluyuz
  4. 4.
    sıçmış fakültedir. ulan neden inat yapıyorsunuz? düzeltsenize bokum gibi sistemi.
    -1 ... caps lock
  5. 5.
    sistemi düzelmiş olan üniversite fakültesidir. ayrıca anadolu üniversitesine ait açık öğretim fakültesinden ayrılan en belirgin özelliği öğrencilerine ödev veriyor olmasıdır. ayrıca online sınavları öyle pekte kolay olmayan üniversitedir. zira "yeni sekme açarım, google amcadan bakarım" diye düşünen öğrenciler için soruları ".... hangisi değildir" diye sorduklarından konuya hakim olmanın gerekliliğini sağlamaktalar.

diplomasında açık ve uzaktan eğitim fakültesi ibaresi bulunmasına rağmen nazarımda aöf diplomasından daha saygın olacağını düşündüğüm fakülte.

pek tabi bu fakültede sağ-sol olayları pek olmadığından derslerinize kafanız rahat çalışabilirsiniz.
    3 ... the kid
  6. 6.
    yarın sınavlarını yapacak üniversite. bir güne tam 5 ana dersi koyarak sosyoloji öğrencilerine selam çakmıştır.
    ... cemal tanga
  7. 7.
    telefon ile ulaşmaya kalktığınızda en az 25 kişinin ardından sıraya girdiğiniz fakültedir. yepyeni bir öğretim şekli olmasına rağmen ne bir demo, ne bir net cevap sunum... Ver parayı bloglardan, akademik lms öğren, öğrenci no ve şifreni zor zahmet öğren... şimdilerde video izlemekteyiz, sınav tarihi falan gibi bir takvim yok, örgün gibi bir nevi, her gün takip etmek gerek sanırım. her gün takip edeceksek neden açık uzak okuyalım diye düşündürmekte. nasıl okunduğunu öğencilerinin dahi bilmediği yeni eğitim yöntemi. cevapsız sorular topluluğu...
    2 -1 ... watandash
  8. 8.
    açık öğretime rakip bu tanımdı.

şimdi ben önlisans mezunuyum 4 seneliğe tamamlamak istiyorum yani bir nevi 2. üniversite beni kabul etmiyor musun sayın auzef?
    okudum anlamadım yardımcı olun.
    2 -1 ... vivaldi
  9. 9.
    2. üniversite olarak okunuyorsa eğer kesinlikle örgün eğitimde gördüğünüz hiçbir dersten muaf değilsiniz. Okulu aradığınızda önünüzde en az 33 kişi vardır. Kimsenin konulardan ve sınav merkezlerinden haberi yoktur. işte istanbul üniversitesi auzef budur.
    3 -1 ... ecemuge
  10. 10.
    BERBAT BiR ÜNiVERSiTE BERBAT BiR YÖNETiM. AÖF'ÜN 3 KATI PARA VERiYORSUNUZ NE KiTAP VERiYORLAR NE BiR ŞEY. SiSTEMi HiÇ KONUŞMAYA GEREK BiLE YOK..
    -1 ... eh yeter be