1. 1.
  istediği itina ile tatbik edilip "çok istedin, yaptım" şeklinde susturulası sevgilidir.
  ömür törpüsüdür.
  insanı yaşlandırır.
  3 -1 ... rakimalboga
 2. 2.
  dişi ise kavga etmek istiyen adettendir.
  7 -1 ... freedom
 3. 3.
  can sıkar bu sevgili.
  5 -1 ... m m m
 4. 4.
  ne istediğini ve nasıl mutlu olunacağını bilmeyen, hayat paylaşılamaycak, canı aksiyon isteyen insancıktır. allah nasıl biliyorsa öyle yapsındır.
  1 ... portobello cadisi
 5. 5.
  regl olmuş olabilir dikkat etmek, alttan almak lazım.
  ayda bir hafta sevdiğin kişi için dayan kardeşim.
  1 ... buny
 6. 6.
  dişi versiyonu için ;
  ne yaparsanız yapın, ne kadar kaçarsanız kaçın engelleyemeyeceğiniz bir türdür. canı kavga etmek istiyorsa çözüm kavgadan kaçmak değil, olasılıkları değerlendirip en kısa ve acısız konuda kavga etmektir. bundandır ki kavga etmek isteyen kadın reddedilmemelidir. zira reddedilen kadın tehlikelidir, konu kavga bile olsa...
  1 ... kartal penchesi
 7. 7.
  kaşınan sevgilidir ama ne yapmazlar? yemezler. e ben canım, e benim hayatımın manası az anlayışlı ol. farkında değil misin bütün o çabana rağmen sana bulaşmıyorum. belki başka bir işim var? belki başkasını düşünüyorum? belki seninle uğraşamam. biraz sağduyu lütfen olmaz böyle ilişki yürümez.

  baktın bu kişi sana bulaşmıyor. sorgulayacaksın? düşüneceksin ve bulacaksın seninle uğraşmayacağımı akabinde eline kitabını alacaksın ve köşene çekileceksin. (bkz: ideal eş) ama olmaz illaki bıdı bıdı ama sen yapmayacaksın bırak konuşsun sonra geçer.
  ... bazenn
 8. 8.
  uzaktaki sevgilidir. sürekli yapay kavgalar çıkararak, ilişkinin monotonlaşmamasını ve sevgilisinin aklından çıkmamayı garantilemiş olur. iyi niyetli düşünmesi, çocukça bir davranış olmadığı anlamına gelmez tabi.
  1 ... lewwo
 9. 9.
  canı kavga etmek isteyen zor sevgilidir.
  ... passion
 10. 10.
  sorunlu sevgilidir.
  ... zell