bugün

çoğu düşünürün eskiden yaptığı şimdi ki düşünürlerin ise yapmaktan korkup islama ve doğu ve orta doğu halklarına hakarete yönelerek israil yalayıcılığı yaptığı için şimdi baya zorlaşmış eylem yinede.
(bkz: bsg jewish)
(bkz: Sacmalik) Niye sovuyorsun ki? Bok mu var? Bu gune kadar Israelin dunya icin yaptiklari goz onune alindiginda var olan 21. yy medeniyetine sovmektir... Israele sovmeden ve bunu eyleme dokmeden once su videoyu izleyin: http://www.youtube.com/watch?v=saeky9I5T9c
(#5412240).
görsel
sövmeye bile değmez. medeniyeti insan öldürmek, işgalcilik yapmak olarak algılayan vaadedilmiş topraklar yalanı arkasına sığınan lanetli bir topluluğa sövmek çene yormaktan başka bir işe yaramaz.
hatalı olacağı aşikar bir eylemdir. çünkü terörist devlet israili ve terörist politikalarını tüm israilliler desteklememektedir. bazıları şiddetle karşı çıkmaktadır. filistinde öldürülen masum insanlar için boykot gösterileri düzenleyen israilliler çok sayıdadır. ancak siyonist düzen kendisini öyle güzel oturtmuştur ki bırak israilde bir dğeişim yapmak dünyaya etki eden hemen hiç bir ülkenin yönetim anlayışında köklü bir değişim yapmak mümkün değildir. çok şükür türkiye'de bu değişim gerçekleşmiştir. kan emici masonlar yönetimden uzaktır. ancak yine de derin oluşumlarla yönetimin altı kazılmaya çalışılmaktadır. eski yönetim anlayışının geri getirilmesi için dahili ve harici bir çok hain oluşum çeşitli iddialar ve iftiralarla veya eylem planlarıyla yönetimi devirmek için elden geleni yapmaktadırlar. bu noktada objektiflikten uzak bir şekilde olaya siyasi tercihlerinin esiri olarak yaklaşan bir kesimden maalesef bu hainler destek bulmaktadır. bilinçlenmek ve gözleri açmak şart.
israil'den önce güzel ülkemizi bu duruma getirenlere iyi dileklerimizi iletmeliyiz:) israil'i sevmek desteklemek mümkün olmasa da takdir etmek zorundayız. Bakıyorum avuç içi kadar toprağı istanbul kadar olmayan nüfusu ile bize tohumun gramını altının gram fiyatından pahalı satıyor. gemilere rest çekiyor, baskın yapıyor, işgal ediyor ve büyüyor. biz ne yapıyoruz? şiddetle kınıyoruz. niye israillere söveyim? onlar da kedi ülkelerinin faşistleri.
(bkz: semitizm)