bugün

topunu sikiceksin onlarin, terorist yetistirmesinler diye anneleri oldurelim diyen cismi , insan demek icimden gelmiyor , 5000 kisiyle de dovseniz ne bok yapsaniz caizdir.
yahudi milletine yeni hastalıklı katiller sürüsü doğurmaya yeminli kaltaklar. bebeklerine kan şurubunu filistinli masumlardan verirler. hahamların sikmesi içinde sıraya girerler.
(bkz: kaya)
resmen baby babyler.
(bkz: gal gadot)
Karşıya gelinse acınmamalıdır.

Tavi mekan önemli.
Önce çocuk yapmaları beklenmelidir. Kendilerinden çok başkasını sevdiklerinde, yani anne olduklarında, önce çocuklarını öldürmeli, ardından acı çekmeleri beklenmeli, belirli bir süre sonra da Hamas örgütünün eline bırakılmalı, bin bir acı ve tecavüz anıları ile hayata göz yummalarını, ebedi azaba yollanılmaları gerekmektedir.

Ay nasıl şenlendim düşünürken ^^
turk kizi gibidirler. ya cok guzeller ya da cok vasat.
Orospuluk mesleğinde çığır açan kesimdir.
mükemmel hatunlardır. verse nefessiz öpersiniz amk. arkalarından atıp tutulan hatunlardır.
Sözlükteki hastalıklı ruh fukaralarını göstermiştir. Ulan sizin nefretiniz de merhametiniz de göstermelik. Filistinli masum çocukların ölmesine üzüldüğünü iddia eden bu adamların rojova başlığına yazdıklarına bakın. Orda ölenler çocuk değil mi? Onlar masum değil mi? Ama onlar terör, polis, taş rerörö yaparsınız şimdi. Herkes bir başkasını öldürmek için kendince mantıklı bahaneler bulur. Bugün israil'in filistin'e yaptığını sizin savunduğunuz temelsiz düşünce geçmişten bugüne yapmaya devam ediyor. Sizin gerçek merhametten ve insanlıktan uzak tatlı su acınızı sikeyim.
http://m.milliyet.com.tr/...?ID=51346&PageIndex=0
lan ne duruyoz aq, hemen israile seferi hümayun

erken davranırsak sabah kahvaltısına tel avivdeyiz

16 numaranın memeleri iyiymiş.
bunlar askerliği yazıcı olarak yapıyorlar beyler. sahaya çıkmıyorlar. silahhaneci elemandan anahtarı 2-3 dk'lığına ödünç alıp silahlarla fotoğraf çekiyorlar. nöbet de tutmaz bunlar.
bir daha ışid niye israile saldırmaz diyenin ağzına kürekle vururum.
görsel
ordayken görmüştüm kuzenimleydik britanya vatandaşı olunca hemen yolu açtılar bize güzel yer aslında ama klasik arap olan yer kötü duruyor.
savaşa giresi geliyor insanın.

aynen coni.

görsel
yahudiler de soyun anadan geçme sebebidir...
Ayy s.. Şey pardon vurmaya kıyamazsın.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
işte gerçek feminizm.
yorumsuz...

https://twitter.com/odatv...ezOGPEbjpY44STVA&s=19
israil'in koruyucu meleğidirler. çoğunluğu taş gibi maşşallah. komutanım olun emrinize gireyim kızlar. artık ibranice kasmanın vakti geldi..

(bkz: shalom jerusalem bebeklerim)
(bkz: her şey israil için)
(bkz: kolay yoldan mason olmak)
(bkz: illüminatinin kapısında bekletilmem rezaleti)
(bkz: kudüs sadece israilindir)
(bkz: ben de filistinlileri sevmiyorum bebeğim zaten)
(bkz: böyle askerliğe can gurban)
erkin koray'dan Kızları da Alın Askere dinleten elim hadise.