bugün

yapılan savaşlarda ortaya çıkan durum. sadece silkmemis, Suriye'nin ve mısırın bir kismini işgal etmiştir. golan tepeleri hala israil'in hükmünde. israil bölgede ve dünyada terörle mücadele eden ve ordusunun tecrübeli olduğu iki ülkeden birisidir. Araplar önce kendileri aralarında barış ilan ederse, israil'e karşı bir şansları olacaktır.
kuranın yalnız araplara inmediğinin kanıtıdır. kuran sanki türklere inmiş gibidir. yüzyıllardır biz tokatladık osmanlıyla...
https://tr.wikipedia.org/...G%C3%BCn_Sava%C5%9F%C4%B1

araplar aslında filistini de, arap birliğini de umursamamaktadır.
israil askeri güç olarak ortadoğu da yer alan 1 2 ülke dışında herkesi ezer geçer.
allahın kimin yanında olduğunu gösteren.

inanmayan kurana baksın*.

adamlar allaha iman ediyor, ahiret gününe iman ediyor, ona göre(tevrata göre) yaşıyorlar,
müslüman inanıyorum diyor ama kurana göre değil de risalelere, hadis kitaplarına göre yaşıyor, muhammedi allah ile eşdeğer görüyor, bildiğin şirk.
e şimdi kimin yanında olmasını bekliyoruz ki?
Allah onlardan razı olsun.
Israil akıllıdır. Hâlâ silkmeye devam ediyor.
Arapların mallığı,onlar sadece Müslüman öldürmeyi bilir,abd ve yahudiye gelince önünde eğilir..
silke silke bi hal oldular.. Araplar da silkile silkile bi hal oldular...
Bu sünnet ve bu çükle iyi silkme. Ben böyle silkme görmedim arkadaş.

Deniz Gezmiş'e n'oolmuş la? israil'i mi tokatlamış?
Yaradan insandan ümidi kesmiş, alın bu son kitap bundan sonra size kitap mitap yok okuyun aklınızı kullanın demiş. Okunuyorlar efendim okumuyorlar. Daha diyeaiyeler ki, kuran arapça okunmalıdır Türkçesi olmaz. Eee kürtçesini basıp dağıdıyon. O nasıl oluyoru????
kuru kalabalıkla, herkesin 3 çocuk yapmasıyla dünyayı ele geçireceğini sananlara kapak olmuştur.

bilim 1-kuru kalabalık 0
hele ki bazı durumlarda ortalığı fiştekleyip arapları birbirine siktirdiği de olmuştur.
maalesef yadsınamaz gerçektir.
hele ki bizi her sene en az 2 defa üst üste koyup sikmektedir.
sebep olanların götüne koyım.
Arap ülkelerinin başında satılmış abd uşağı lüks yaşantının dibine vurmuş münafıklar olduğu süre bu durum deyişmez.
Selahaddin eyyubi ne demişti kudüsü alana kadar bana gülmek haram olsun.
işte azim kararlılık sözüdür.
çok güzel olmuştur.
görsel

Türklerin başına ne geldiyse bu araplar yüzünden gelmiştir. Doyuramıyoruz efendim. Sata sata bitirdiler sonunda.
görsel

söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

biz erkeğiyle kadınıyla kutsal topraklar için binlerce yıldır mücadele eden kutlu israil halkıyız. rabbin vaat ettikleri şüphesiz ki gerçek olacak ve biz bunun için gerekirse kanımızın son damlasına kadar kutsal yasa tamamlanıncaya kadar savaşacağız.
Bide arap olmayanlarıda üstüne koyup silkmesidir.
Bir klasiktir.
güncel Önemli Başlıklar