1. 1.
    Filistinli halkın topraklarını işgal eden sömürücü-asimileci israilin daima karşısındayım onu seven ve savunanlarında daima karşısındayım.
    Burada da özel hayatımda da normal yaşantımda da kimseye eyvallah çekemem özümüz sözümüz birdir.

Edit:ben tarihi çok iyi bilen birisiyim neyin ne olduğunu biliyorum.
    israilinize tüküreyim..
    10 -32 ... proleterlerin manifestosu
  2. 2.
    Açıkçası osmanlı’yı çarşı pazar satan, yetmeyip kendi toprağını da yahudi’ye iyi fiyattan satıp yahudi kazıklamaya kalkan, kabe’yi ne hale getiren, peygamberin evine kadar yıkmaya kalkan her tür arap, suudi, b.k, püsür; yakaladığı delikten duman tüttürmeyen israil’in bizzat ben....

Bu israil’i sevmek-sevmemek değil, arap kısmının kafasına topacı basmazsan, döner dolaşır başına bi bela açar.
    12 -2 ... tromp
  3. 3.
    israilin işgalci olduğunu sanan yazar beyanıdır. Filistin'in topraklarını sattığını muhtemelen bilmeyip, aynı zamanda dunya savası sırasında tırklere yaptıkları hainlikleri de daha önce arastırmamıs olması muhtemel. Kısaca aldırış etmeyin.
    6 -1 ... bloocry
  4. 4.
    israil: çok korktum, ühühü.

araplardan daha çok sevdiğimiz kesin. hazır düşmanken bana da düşman olun te allam!
    7 -3 ... bir gun mutlaka
  5. 5.
    Saçma bi başkaldırış.
    Ben de Filistin’i seven ve Filistinli Arapları savunana düşmanım.
    Ulan Türkiye Araplardan şu son zamanda öyle darbe yedi ki, Arapperestler bile şaştı kaldı. Bu da israil’i eleştiriyor, savunanlara düşmanım diyor.
    Deprem sonrası ilk geçmiş olsun dileğini de israil yaptı, senin hunharca eleştirdiğin israil işte.
    14 -4 ... queenn of darkness
  6. 6.
    Valla şöyle diyeyim,
    Ben kendimce muhafazakar biriyim. Ancak politik olarak, Filistin benim atalarıma ve o toprakta bulunanlar da vize ihanet ettiler. Şuan dünya haritasının bu hâlde olmasının sebebi onların suçu.

Kaldı ki topraklarını parayla satan şerefsiz ve vatan nedir bilmeyen adamların pisliği kalkıp ben herkesle düşman olup aaa benim kutsal yerim burayı almam lazım diye kendi halkımın kanının dökülmesini istemem.

Yeter, bu kadar Yeter. Herkes yanlış yapıyor biz de onlara meze... Yoo yoo
    5 -1 ... promer
  7. 7.
    Araplar tek tip değildir.
    Destek olanı var, ihanet edeni var.

Trablusgarp savaşında Libyalı Araplar bize ihanet etmemiş ve gönül bağlarını herkese rağmen diri tutmuşlardır.

Lakin ürdün-filistin yöresi ne şekilde destek olmuştur bilinmez.
    Ama Osmanlı trenlerini durdukları anları günümüzde bile turistlere canlandırmaktalar, tarihimiz denerek.

Suudlara gelir isek.
    ilk liderlerini istanbul'da idam ettik.
    Tarihsel bir gerilim mevcut zaten, biz unutmuş olsakta.

Velhasıl israil bizim (katar'ı saymaz isek) Arap Yarımadasındaki en yakın müttefiğimizdir.
    Konumları pek çok Arap ülkesine kıyasla daha net ve sabittir.

En zor günde el uzatmadıkları olmamıştır.
    Ve onca zıtlaşmaya rağmen suudlar kadar bize kin duymamışlardır sanırım.
    5 -1 ... eylulsabahi
  8. 8.
    Olaya ırksal bakmak yerine haksal bakın..
    Ben komünistim ırklarla bir alıp veremediğim olmaz,olamaz.
    Zaten aramızdaki fark buradan başlıyor.
    1 -2 ... proleterlerin manifestosu
  9. 9.
    Bırakın ırkçılığı, insanlar kaçak malzemeyle yapılan evlerde ölüyor deprem oldu diye. Bunu düşünün.
    Başlarım israiline de filistinine de. Satmasaydı topraklarını o da. Her satışın bir bedeli olur.
    6 ... thelma
  10. 10.
    Toprağını satanın vatanı olmaz.
    Filistin hikayesini çok dinledik iktidar baya destekçisi oldu ama Filistin uluslararası platformlarda hep türkiye oy karşıtı oy kullandı, iktidarın kırmızı çizgisiydi ama artık kırmızıyı geçtik çizgisi bile değil. Filistin'den yediği darbelerle yanlış yaptıklarının anladılar. şimdi Türkiye, israil ile dostluğunu azerbaycan Ermenistan savaşında azerbaycan'a verdiği desteğiyle tekrar kuruyorlar.

Araptan dost olmaz.
    6 -1 ... alfa yazar