bugün

şu yaşıma kadar çok mal hareket gördüm ama bu zirve bence. kodumun geri zekalıları .

israil'in Filistinlilere yönelik saldırılarını protesto eden Ahmet ve Dora Altınbaşak çifti, tepkilerini göstermek için başkonsolosluk önünde otomobillerini yaktı. Yaklaşık 350 bin lira değerindeki araçlarını yakan çift, metrobüsle evlerine döndü. Ahmet Altınbaşak, "Feda olsun, uçağım da olsa inanın aynı şeyi yapmak isterdim" dedi.

https://www.mynet.com/isr...le-eve-dondu-110106801184
sadece ama sadece dava adamlarının yapabileceği yürekli eylemlerden biridir. kudurun...
Para böyle aptallarda işte. Kimseye faydası olmaz, yardım etmez, bağış yapmaz, saçma sapan bir sebeple yakarlar amk.
Neyse, yarın teşkilata gel ihale detaylarını görüşelim.
Bu eylemin karşındakine bir zararı var mı? Yine kendine zarar vermiş insan eylemi.
Şov olsun, hükümet desteklesin daha pahalı araç alsınlar, reklam olsun. Kafalar böyle. Ucuz şövalyeler...
Allah akıl fikir versin.
Haram parayla kazanılmış aracı yakmaktır ve amacı isim yapıp, o parayı yeni alengirli işlerden fazlasıyla çıkarmaktır. Helal parayla alınmış bir araç olsa yakmazlardı.

Diğer taraftan bu kundakçılar hakkında dava açılması gerekir. Zira kendi aracın, evin bile olsa şehrin ortasında kontrolsüz ateş yakmak kundakçılık suçu işlemektir.

Bunların kahramanları bile hırsız ve kundakçı be!
Ha bu arada bu tck anlamında da sıç. Meskun mahalde yangın çıkartamazsın.
kasko bunu karşıyor mu acaba.
Helal kazanılmamis olduğu için kolayca yakmıştır.
iyi de aga öyle kafana göre araba yakamazsın, araba senin olsa bile yapamazsın hukuki yaptırımı var bunun.
Daha iyisini almak için yapmıştır.
deliliktir ,uzak durun
(bkz: israil konsolosluğu önünde arabasını yakan şahıs)

Başlık açmadan önce araştırın be! Konuşuldu zaten bu başlıkta.
Fadimenin başlığı dururken yeni başlık açmakta ne bileyim yani.
o arabayı yakmak yerine o para ile bölgedeki insanlara yardım gönderseydin daha etkili olmazmıydı?
Hayır, neden yani?
--spoiler--
sadece ama sadece dava adamlarının yapabileceği yürekli eylemlerden biridir.
--spoiler--
E madem öyle, demek ki sende o gö..., Pardon, o yürek yok demek ki, sende yakmadığına göre... Yoksa dava adamı değil misin?
Malum kesim kendisi çoktan fonlamıştır amk.

350 araba parası 50 de oyunculuk ve reklam parası. Kara bile geçmiştir.