1. 11.
  Asala militanları filistin kamplarında yetiştiği için gayet normal saldırı.
  ... kara atli prens
 2. 12.
  bir yahudi bin araba bedeldir. yahudiler türkün daimi dostudurlar. ümmetçi rezil hükümet yüzünden aramız bozuldu. bizi ne ilgilendirir iki üç tane sümüklü filistin arabı. filistinliler israil'in bütünlüğünü tehdit eden bölücülerdir. iki yüzlü türk medyası bunları sırf müslüman diye mağdur gösterir durur.
  -1 ... khazar karai
 3. 13.
  israil türkiye nin en büyük stratejik ortaklarındandır.

  hep söylüyorum. tabii araba parçayan güruh bunu hesapladıkları için yapmasa da isabet olmuş. *
  3 -1 ... bundymeister
 4. 14.
  insan bir hayvana eziyet ettiyse kötüdür aynı insan başka bir hayvana yemek verdiyse hala kötüdür. Bu yüzden israil devleti yaptıklarıyla hala bir şeytandır şeytan size iyi davrandı diye melek olmaz.
  3 -4 ... balistik karizma
 5. 15.
  bu israil ve ermeninin sorunudur. bizi ilgilendiren bir şey olmadı gibi de, israil türkiye'nin de dostu falan değildir.
  1 ... qwertyuio
 6. 16.
  Cama bişey düşmüş gibi. Parçalanma yok.
  1 ... erecto hz
 7. 17.
  Bütün dinler palavradır... yahudilik de...

  Ama bu adamlardaki bilim merakı beni cezbediyor seviyorum yahudilerin bazılarını... eli kanlı olanlar hariç....
  1 -3 ... kralzeus
 8. 18.
  Dinlere minlere inanmam ve şöyle bir gerçek var ki başımızdakiler araplara yaptığı dalkavukluğun onda birini israil'e yapsaydı şu an türkiye ekonomik açıdan ve uluslararası imaj olarak çok daha iyi bir konumda olurdu. Bundan 4-5 sene önce kralı öldüğü için ülkemizde milli yas ilan ettiğimiz suudi arabistan'ın bugün türk mallarını boykot ettiği yetmiyormuş diğer arap ülkelerini de bu boykota davet ediyor. Ulan bu ülke ne zaman araplardan fayda gördü? Bunu anlayabilmeniz için tarihin daha ne kadar tekerrür etmesi gerek? Ulan 21. yüzyılda halen daha pilavı elle yiyen medeniyet yoksunu ilkel heriflerden bize ne fayda gelir? Arapperestliği bir kenara bırakıp israil ile dost olunması Türkiye açısından çok daha faydalı. Adamlar ermeni soykırımını tanımayan ülkelerden biri. ayrıca filistinlilere zulüm ettiklerini de hiç düşünmüyorum. Adamların kendi toprakları istediklerini kovar istediklerini içeri alırlar. Hiç şikayet etmesinler. Filistinliler de zamanında osmanlı'ya ait olan toprakları israil'e parayla satmasalarmış.
  2 -1 ... kazuo kiriyama