1. 1.
    https://twitter.com/bptha.../1317492739827765250?s=19

israilli dostlarımızın e*meni arabasını tuz buz etmesidir.
    12 -6 ... demokratik despot
  2. 2.
    türkiye'nin gerçek müttefiki olması gereken ülkelerden birisinin, ermeni arabasına yaptığı eylem.
    8 -1 ... teksin61
  3. 3.
    israil her ne kadar bukelamun gibi bir ülke de olsa yaptıklarını takdir ettim.
    4 -3 ... sivasli bey
  4. 4.
    bu saldırıyı övmüyorum da kızmıyorum da. cahil hareketler dünyanın her yerinde var. bu yapılan kültürsüzlüktür.

a kişisi b kişisinden nefret ediyor diye a'yı dinleyen herkese b'ye nefret güdüyor. kin besliyor. sadece bizim çomarlar da değil bunların çomarlarında da koyun psikolojisi varmış.
    2 -2 ... bay efendi
  5. 5.
    Arapları etkilemek için uğraştığımızı israil için uğraşsaydık iyi bir müttefikimiz vardı. Sağ olsun siyasal islamcılar ve ihvancı köpeklerin propagandaları sayesinde düşmenmış gibi gösteriliyor.
    9 -1 ... vexillarius of theodopolis
  6. 6.
    araplara olan düşmanlığından ötürü sevdiğim israile sevgim bir kat daha arttı.
    4 -4 ... yazar cizer34
  7. 7.
    daha düne kadar reislerine biat edip israil'e sövenler bugün israli'i övüyor. 360 derece dönme sanatı ustası olmuşlar. *
    2 -2 ... bay efendi
  8. 8.
    israilde yaşayan azerbaycan yahudilerinin demokratik tepkisidir.
    2 -1 ... morat
  9. 9.
    Yıllardır, Filistinliler din kardeşimiz diyen kişilere,

aslında izrail özünde iyi bi ülke dedirtecek harekettir.

bizdeki bi kaç çapulcu dönemin basbakanina sormadan hareket etmişti
    Adamlar haklı olmalarına rağmen, bize 20 milyon dolar vermişlerdi,

Edit: 20 milyonmuş, daha mı çok sevsek izraili.
    2 -3 ... fikri firar 2
  10. 10.
    israil in can düşmanı iran dır. iran ermenistana destek vermeye devam ettikçe türkiye de eski müttefiki israille tekrar yakınlaşmalıdır. bu akp hükümeti gelir geçer.
    4 ... drunky duck