bugün

Nescafe, bir Nestle ürünüdür. Nestle 1866 yılında bir alman tarafından isviçre de kurulmuştur. Nescafe ise 1938 yılında yine isviçre'de Nestle ürünü olan bir marka olarak çıkmıştır.

israil kuruluşu 1948.
Cehalete katlanmaya kendimizi adapte etmeye çalışırken aptalca israil'li markalar diye ortaya çıkmayın.
inanın aptallığa hiç kimse dayanamaz.
Herhangi bir Markanın kuruluş yılı, aldığı patentleri ve faaliyet raporlarına bak, bir de israil'e bak. Kuruluş yılına bak yeter, bırak ticaret bakanlığı verilerine girip israilli şirket mi diye bir markaya bakmayı.
Her savaşta olduğu gibi yine boykot ederiz birkaç ay sonra yine devamke.
sen içine yahudi bulaşmamış markaları say (varsa) daha kolay olur....

sadece 100 yıllık tc değil, 600 yıllık anlı şanlı osmanlıyı da kat üzerine 700 yıl var mı üretimin ? var mı markan ? hadi geçtim israilli değil yahudi de değil diğerleri babanın oğlu mu, onların israil ile dostluğu, çıkar ilişkileri yok mu ?

ölme eşşeğim ölme ! git bakkaldan kola al sonra onu asfalta dök rahatlarsın belki :-)))
hitlerden sonra yahudiler akıllandı.
şirketlerin direkt değil, dolaylı olarak sahipleri onlar. üretimi yapan şirkette payları olmasa bile kullanılan hammadde, enerji, yakılan petrol, o şirketin bankasında payları var.
yani ne alıyorsanız alın verdiğiniz paranın bir kısmı israil'e gidiyor. bundan kaçmanız imkansız.
bende çakma giorgio armani gömlek var,sayılır mı ?

eyyy kekolar tc. silahlı kuvvetlerinin bazı önemli birimleri eğitim ve bakım hizmetlerini israil'den alıyor.

kıçımın milliyetçilerine ve dincilerine duyurulur.
Demekki herifler kaliteli iş yapıyor.

Bizimkiler gibi müşteriyi nasıl sikeriz demiyorlar marka oluyorlar.
Neyse ki hiçbirini alacak param yok. Büyük bir yükten kurtuldum ve ilk defa bu kadar fakir olduğuma sevindim.
aynen, bunları boykot ettin, israil tamamen çökecek yaav. bir de coca cola dök sokağa olsun bitsin. bunları boykot edeceğine israil gibi biz neden üretim yapamıyoruz diye sormuyorlar kendilerine. çünkü ciasal islamcılarda üretim yapabilecek bir zeka yok. bu yüzden israil'i boykot edelim diyorsunuz ya allah'ın salakları. cücük kadar beyninizle bir savaşı değerlendiriyorsunuz ya patlıyorum. cahil özgüveni böyle bir şey işte.
MARKALAR iÇiN;

https://www.referansturk....uncel-listesi-haber-69046
Adidas’ın kurucusu hitlerci adam diye kızarlardı… şimdi de yahudi diyorlar.

Uydur uydur yaz ne güzel.
hangi taşı kaldırsan, altıdan yahudi çıkıyor.
Bunları almamak çözüm getirmez. çözüm bilim, teknoloji ve markalar yaratmaktir.
Bu markaların çoğu israil merkezli olmayıp, sadece kurucu sermayederleri yahudi' dir, muhtemelen içlerinde siyonist olanlarıda vardır.
10 markadan 8i yahudilerin.
Nike
Adidas
Giorgio Armani
Bunlar beni şaşırttı açıkçası.
herkes boxerına kadar soyunsun. hadi bakalım....

Giyim Sektöründe israil Markaları

Tommy Hilfiger,
Nike,
Adidas,
Polo,
Ralph Lauren,
Parizyen,
Hugo Boss,
Calvin Klein,
Levi's,
Timberland,
Giorgio Armani,
Lee
almayarak safınızı belli edeceğiniz markalardır.
Akp nin isminin eksik olduğu listedir.
Türklerin kıçına bile takmayacağı listedir.
yiyemeyeceği yarağın altına yatan malların hazırladığı liste.

bu listedeki şirketler bu listeleri hazırlayanlara dava açtığı takdirde çıkacak tazminatı kabeyi satsalar ödeyemezler.
Sözlükten bir kaç rumuzun da eklenmesi gereken mallardır.
Bir çok yanlış ürünün yer aldığı listedir. Nokia, l'oreal, kent, ıbm gibi.
bakkal amca ne yapsın? o malları ülkeye sokan devlettir. şaka maka kaliteli de bu mallar, ne yani BiM" in adı sanı belli olmayan köpüksüz deterjanını mı alayım?
(bkz: pall mall)