1. 1.
    sorsan vatan, millet, bayrak sevdalısı tiplerdir. daha üç gün öncesine kadar, 'ülkeye abla eli değecek' diyerek ablalarını vatan sevdalısı olarak gösterip, parlatıyorlardı.

bugün ise tam tersi yönde israil götü yalamaya başladılar. r.t.e nefreti ile yarın bir gün gerçekten bir israil askeri üniforması giyip karşımıza çıkarlarsa bu türk ırkçıları inanın şaşırmam.

çünkü, söz konusu rt.e oldu mu vatanı, bayrağı, milleti geçtim onurlarını bile satar bu şeref, ahlak yoksunları.
    7 -18 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    yeter ki baş da tayyip olsun da ben dünyada sakso çekmedik kimseyi bırakmam diyen arapçıların hayret ettiği trollerdir.

siz yapınca iyi, başkası yapınca oovvvv
    7 -1 ... tasaklara ufleyen adam
  3. 3.
    argümanları da şu; 'tayyip'e tapıyor akp'liler' varsa daha iyi ülke yönetecek biri gösterin ona oy verelim.

vermeyen namerttir. terör örgütlerinin şak şakçılığını yaparak iktidar olmak isteyenler hariç ama.
    -6 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    Kaynak?
    Göstermeden iyi partiyi gömme hareketleri.

Bakın arkadaşlar Rte nin ve Davutoğlu nun getirdiği noktada boka battık.
    Suriye başta olmak üzere tüm komşularla kavga.
    ABD Rusya Almanya ya gider yapma.
    Sonuç ortada 50 kilo tüy sıklet şampiyonanun 113 kilo ağır sıklet dünya şampiyonlarına meydan okuması gibi bir şey... bunun sonucu ABD nin sen bir s..m değilsin al sana Kudüs ü de israil e başkent yapıyorum atağına bir karşılık veremeyecek oluşun onları daha da güçlü kılıyor.
    Rte haddini hududunu aştı ve hep tilkinin kuyruğunu aklına getirdi.
    (bkz: tilkinin kuyruğunu aklına getirmek)
    1 ... ozan oyunbozan
  5. 5.
    --spoiler--
    argümanları da şu; 'tayyip'e tapıyor akp'liler' varsa daha iyi ülke yönetecek biri gösterin ona oy verelim.

--spoiler--

gel bana ver. siz vermeye nasılsa alışmışsınız, sıkıntı çıkmaz sanıyorum.
    1 ... tasaklara ufleyen adam
  6. 6.
    taşakara üflemeyi bırakıp düzgün bir şekilde argüman üretebilseler insan kaale alıp, insan yerine koyup fikir alış verişinde bulunacak ama, hep hakaret hep küfür.

sonra da, 'neden bizden nefret ediyorsunuz'. hayır, yanılıyorsunuz, bizler hayvan sever insanlarız. sadece ısırılmamak için tedbirimizi alıyoruz.

vahşi köpek bu, doğası gereği ısırabiliyor.
    2 -2 ... frktmz krds frktmz
  7. 7.
    --spoiler--

taşakara üflemeyi bırakıp düzgün bir şekilde argüman üretebilseler insan kaale alıp, insan yerine koyup fikir alış verişinde bulunacak ama, hep hakaret hep küfür.

--spoiler--

argüman sözcüğünün anlamını bildiğine bile şüpheliyim sevgili çomarcığım.

boşverin siz öyle şeyleri, reis nasıl posta koydu ama trump'a, israil'e falan değil mi ama? otobanlar falan süper, köprüler oh miss lokum, milli uçak bomba.
    -2 ... tasaklara ufleyen adam
  8. 8.
    evettt yine kemikler atılmış önlere belli. çomar kanıyor ortalık.. bu kadarda ezik ve silik olmayın amk.
    3 ... defansagelsenize lan