bugün

türk düşmanı kızlardır.
görsel
16 yasidaki israilli arkadaşım okulunda türkçe ve arapçada içinde olmak uzere 6 yabancı dil öğrenip akıcı bir şekilde konuşuyor.Bu sistem israilde en kiytirik okulda bile varmış.Ve arkadaşım bana siz türkiyede tek dille nasıl yaşıyorsunuz demisti...
Sevmem.
esmer ve arap-sami fenotipli olanlarının geneli vasat ve altında tipliyken, çoğunluğu kuzey göçmeni olan sarışınları güzellik konusunda daha öndedir.
bir sırp ve hırvat kızları kadar faşistlerdir ayrıca da.
istisnasız hepsi yahudidir.

Antisemitizm'e karşı panzehirdirler ayrıca.
türk kızlarının suyu mu? çıktı da başka memleketlerin kızları ile uğraşıyorsunuz.
Genelde Bok tenlilerdir.
Alıcı gözle bakmıyorum ama taş kelimesi benim zihnimde tam olarak şu üstteki fotolar tarzında canlanıyor.
tek kurşunla öldürülesi kızlardır.
Gece gece günaha sokmayın lan.
gal gadotun makyajsız halini görmemişlerin açtığı başlık

(bkz: bakımlı arap)
terörist devletin terörist insanı olur. kızı erkeği farketmez hepsi tepeden tırnağa teröristtir.
Elin gızına bahmayın amunim ayıp yav.
Hemen hemen hepsini bir şekilde birbirine benzettiğim ırkın kızlarıdır. 40 yaşında erkek ile 2 yaşında ki bebenin kafasının şekli aynı, 60 yaşındaki kadın ile 20 yaşındaki genç kızın makyajı aynı, yaşlanmaya bile aynı yerden başlıyor bu kodumun ırkı.
Klasik ortadoğu kızları işte ama taşgibininden.
jdf adlı terörist yapılanmada bakire kalmak için birbirini ölçekle parmaklayan kanciklarin aldatıcı fotografllarina bakmayın,
bölgeye huzur gelsin istiyorsak, özellikle benim gibilerin, üstün döllerini asla aktarmaması gereken. ufak gözleri, dar suratları, ağızlarına sığmayan kemirgensi dişleriyle iğrenç kizlardir.

kendini seçilmiş sanan yaradilisci bir parazite dişi diye hemen tav olmayız,
bunların anaları da kendi gibi parazittir, ajanlık ilk ogrendikleridir.

(bkz: suratına sıçmam)
Bir kısmı gal gadot gibi esmer, bir kısmı da bar rafeali gibi sarışın olan kızlardır.
Hem güzel hem akıllı hem de ahlaksız olan kızlardır.
çokh hoşturlar ema benena.
biri şuna link koymayı öğretsin yoksa sinirden kendimi zikicem.

t: biri de çirkin çıksın amk. hepsi mi taş olur.
(bkz: gal gadot)
görsel
Paylaşılan resimler sonunda hasıl olan düşünce şudur:
Hepsi delikanlı kızlar, parası neyse 3-5 kuruş verip askere gitmeyen ama sosyal medya da üniforma silah ile resim çektirip vatan millet golan tepeleri edebiyatı yapmıyorlar.
Tabi ki ne kadar eleştiride bulunursak da güzel olan askere gitsin, çirkin olan gitmesin diye yöneticileri meclis den karar da çıkarmıyorlar.
isarail askeri desek daha doğru olur. hepsi asker,
orospu dolu, israil ordusu.
(bkz: linet)
güncel Önemli Başlıklar