bugün

yardım gemilerini ele geçirip bütün yiyecekleri kendileri yiyebilirler. bu durumda gariban insanlarımız filistinli aç sefil direnişçilere değil, siyonizme destek vermiş olacaklardır. ya da israil gemiyi yolundan alıkoyup yiyeceklerin son kullanma tarihi gelene kadar gemileri denizin ortasında esir tutacaktır. son kullanma tarihi geçince de, "hadi gidin de pis hamaslılara yiyecek verin" diyebilirler. sonra filistinli aç sefil direnişçiler son kullanma tarihi geçmiş gıdaları tüketip ishal olabilirler. bu durum da siyonizme hizmet edecektir.
(bkz: yardım gemiciği)
filistinli çocukların işine yarar düşüncesiyle gayet iyi niyetli bir şekilde gemilere bomba atmak.
zihinler kaosa hizmete müptela, gözler basiretten yoksun,haline üzülecek insana üzülememenin zihni ıstırabı.

muztarip olmayan bünyeler...
israil hükümeti yardım gemilerini engelleyip dibine yapışan midyeleri toplayarak filistin ekonomisini büyük zarara uğratmıştır. filistinli aç sefil direnişçilerin midye dolma yeme hevesi kursaklarında kalmış ve iyice kızmışlardır. israile bir midye dolma misillemesi yapmak için mardinli midyecilerden destek beklemektedirler.
güncel Önemli Başlıklar